2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503850 بازدید | 60425 پست
جیگرطلا مگه غربالگری دوم همون انومالی نیست؟؟🤔

نه غربالگری ازمایش خونه مرحله دوم واسه سندروم داون و تریزمی هاست اما انومالی سونوگرافی هست که اجزای بدن جنین را میسنجه مثل دست پا کلیه قلب. و غیره

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۲-۳. روز بزرگ‌تر بود واسه منم خیلی تکون میخورد تازه دکتر کیف میکرد میگفت میبینی چه تکون میخوره 😍

دکتر سونوم خیلی بد اخلاق بود

منطبق پری  ۱۲ هفته و ۱ روز رفتم ولی چون جنین بزرگتر بود شده ۱۲ هفته و ۵ روز

انقدر غر زد که چراااااااااا دیر اومدی انقد تکون میخوره نمیتونم عکس اندازه بگیرم انقدر فشار داد معلومه سوراخ شد حداقل ۱۰ بار گفت چرا دیر اومدی اخرشم گفت دکترت کیه تو رو دیر فرستاده 

خانما میشه بگید چه داروهایی دکتر زنان بهتون داده و تا کی باید این داروها رو ادامه داد؟

من فولیگ اسید،ویتامینd3 1000، b1,b6,b12و دوتام دوفاستون،دوتا هپارین هم میزنم بعلاوه شیاف پروژسترون

دیگه معدم نابود شده.

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
2738

بچه ها میشه واسه ارامش دلم ی صلوات بفرستید

حالم خوب نیس😭

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
نه غربالگری ازمایش خونه مرحله دوم واسه سندروم داون و تریزمی هاست اما انومالی سونوگرافی هست که اجزای ...

خب منظورم اینه مثل انتی هم خون داره و هم سونو دیگه یعنی یجورایی مرحله دوم همون میشه😜

2706