2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503859 بازدید | 60425 پست
اللن شبا اب نمیخورم یا بخورم ی لیوان ولی شامو نمیدونم چیکار کنم.قبل خواب بخورم سریع بخوابم؟میگم شای ...

غذا تو بزار رو میز دو سه قاشق بخور یه یک ربع بگذره دو سه قاشق دیگه بخور کم کم اینطوری احتمال بالا آوردن میاد پایین

بلافاصله بعد غذا بخوابی معده ات اذیت میشه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
هر کاری میکنم عکس اپلود نمیشه😤

بنویس برامون عدد ان تی 

ریسکای تو ازمایشت

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
غذا تو بزار رو میز دو سه قاشق بخور یه یک ربع بگذره دو سه قاشق دیگه بخور کم کم اینطوری احتمال بالا آو ...

ممنونم عزیزم.توهم همینجوری؟زود معدت پر میشه؟همون طهرم ب زور ی بشقابمو میخورم.خیلی هم نمیکشم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2740
هر کاری میکنم عکس اپلود نمیشه😤

خیلی ها رو دیدم با ان تی گفتن سندروم داون ولی با آمینوسنتز یا سلفری مشخص شده بچه سالم

اگه میتونی این دفعه برو جای دیگه آزمایش بده واسه سلفری

فرمی که بهت دادنو درست پر کردی؟اونم تاثیر گذاره تو جواب

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
سلفری ازمایشه؟

اره عزیزم.اگه عدد ان تی یا ازمایش غربالگریت خوب نباشه میفرستن سلفری بدی

اللن ریسک لرات یک ب چنده؟

انگار از دوساعت ک میگذره دیگه نعدم نمیتونه غذارو نگهداره از بالا پسش میاره😂😂😂 نمیشه از پایین بیا ...

باز خوبه برای تو میگذره ۲ساعتی

من تا میخورم پشت بندش میارم بالا

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706