2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503855 بازدید | 60425 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیز خوانواده شوهرم  از این ادمایی اند ک هنوز افکار قدیم دارن فک میکنن اگ عروس گرفتن یعنی ک ...

عزیزم دیگه خودت شناخت داری پس نری بهتره آرامش از همه چی  مهمتره

2728
خانمها کسی اینجا ای یو ای کرده ، چطوره ؟؟ درصد موفقیتش  بهتر نیس ب جای این همه وقت گذاشن و هز ...

من یه بار انجام دادم نتیجه نگرفتم تصمیم داشتم ای وی اف کنم که با چند تا قرص ساده باردار شدم

متاسفانه جواب cvsام بد درومد ،باید برم برای سقط برام دعا کنین

عزیزم من خیلی از این چیزا خوندم که تست های بارداری جوابشون بد اومده اما بچه سالم بوده

این رو نمیدونم چجوریه اما اگر دوست داری بیشتر تحقیق کن ببین کسی بوده با این شرایط که بچه ش سالم بوده باشه یا نه

2738

سلام بچه ها کسی هست؟من مامان اخرای خرداد یا اوایل تیرم

دوستان قبل بارداریم خیلی رابطم با پسرم خوب بود واقعا خداروشکر

اما الان چند وقته بد شده. من خستم اخلاقم تند شده اونم لجباز شده بالطبع... و شدیدا داره لوس و باجگیر میشه

واقعا ترسیدم

سلام بچه ها کسی هست؟من مامان اخرای خرداد یا اوایل تیرم دوستان قبل بارداریم خیلی رابطم با پسرم خوب ب ...

عزیزم طبیعیه.بخاطر هورمونای بارداریه

منم همینجورم.خیلی رود عصبی میشم.

پسرتم اگه لجبازی میکنه فکر کنم از الان داره حسادت میکنه تگه سنش کمه.سعی کن بیشتر بهش توجه کنی‌..خیلی از تودلیت حرف نزن جلوش تا حساس نشه..خصوصا اگه پسرت ۴ ۵ ساله اس.چون اوج لجاجتشه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
بچه ها میشه من کمردردم از طول سرویسکسم باشه ولی 32بود گفت بستس

چند باشه خوبخ؟

منم خیلی کمردرد دارم و زیر شکمم هم درد میکنه.عین دلدرد پری

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2706