2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503909 بازدید | 60425 پست

سلام.خانومامن سیزده هفتمه.دیشب که تورختخواب بودم یه لحظه انگارکه یه کوچولوادرارکرده باشم اونطوری شدم.پاشدم رفتم  دستشویی دیدم خونریزی کردم.عین چی هم دارم میترسم.دیروزیکم سرپابودم،ممکنه ازاون باشه.همیشه هم یه همچین اتفاقایی روزای تعطیل برام میفته که تعطیله اکثرجاها.دکتررمم تایکشنبه نیست وشمارشم ندارم.شمااطلاعی دارین من وراهنمایی کنین.ممنون میشم

سلام.خانومامن سیزده هفتمه.دیشب که تورختخواب بودم یه لحظه انگارکه یه کوچولوادرارکرده باشم اونطوری شدم ...

شیاف بزن عزیزم استراحت کن اگه لک دیدی .اگه خون بود حتما برو بیمارستان 

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاف بزن عزیزم استراحت کن اگه لک دیدی .اگه خون بود حتما برو بیمارستان 

شیاف چی؟اولش که خون اومدیکم.الان رفتم دستشویی معذرت میخوام فقط خودموبادستمال پاک کردنی لک خون بود.دیروزم موعدپریودم بود.همیشه ششم میشدم قبل بارداری.ممکنه اونم تاثیرداشته باشه؟

2731
آره منم منتظرم  از سونو قلب دیگه سونو نرفتم برم ان شالله خیالم جمع شه

عین من...کی میری؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
من سونوان تی هم رفتم بیست وهفتم.هیچ مشکلی نداشتم.جواب آزمایشم قراربودفردابگیرم یکشنبه به دکترم نشون ...

نگران نباش استراحت کن

سلام.خانومامن سیزده هفتمه.دیشب که تورختخواب بودم یه لحظه انگارکه یه کوچولوادرارکرده باشم اونطوری شدم ...

شیاف استفاده نمیکردی؟اولین بارته تا الان ک لکه بینی داشتی؟سونو ان تی رفتی همه چی خوب بود؟هماتوم نداشتی؟اگه شیاف داری شیافتو بذار

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
عین من...کی میری؟

سلام خوبی میگم شما با من بودیا نمیدونم چرا نرفتی ان تی دیر میشه بخدا چرا اینقدر دلداری .باید جای دیگه نوبت میگرفتی

2740
من سونوان تی هم رفتم بیست وهفتم.هیچ مشکلی نداشتم.جواب آزمایشم قراربودفردابگیرم یکشنبه به دکترم نشون ...

خون یا لکه؟مطمینی خونه؟

الانم هس یا همون یبار بود؟استراحت کن تا شنبه ک بری پیش دکترتولی کاش شیافم میذاشتی

انشاالله چیزی نیست فعلا فقط استراحت مطلق باش شیاف فرتیژست پروژسترون بزار تا یکشنبه که بری دکتر

خورشیدام خدایا بازم شکرت
سلام خوبی میگم شما با من بودیا نمیدونم چرا نرفتی ان تی دیر میشه بخدا چرا اینقدر دلداری .باید جای دیگ ...

همین ی جاست سامانتا.منشی هم پاشو کرده تو ی کفش نه باید یکشنبه بیای ما همه رو ۱۲ هفته و ۵روز میفرستیم.

مجبورم دیگه چ کنم

تا هفته ۱۳ ۱۴ وقت هس عزیزم.ولی بهتره تو هفته۱۲ رفت.حالا چیز دیگه ای نمونده.فردا ن پس فردا

همین ی جاست سامانتا.منشی هم پاشو کرده تو ی کفش نه باید یکشنبه بیای ما همه رو ۱۲ هفته و ۵روز میفرستیم ...

والا من رفتم دکتر گفت دیرم اومدی اخه شنیدم ازمایش رو قبل ۱۲ هفتگی میگیرن

والا من رفتم دکتر گفت دیرم اومدی اخه شنیدم ازمایش رو قبل ۱۲ هفتگی میگیرن

اع واقعا؟

حالا ک شده دیگه..فردا میرم اگه باز بود سونو بشم

2706