2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503855 بازدید | 60425 پست
نمیدونی چی بخورم بهتره برای جذبش؟؟؟؟ خیلی استرس گرفتم. کار خونه در حد ظرف شستن و غذا درست کردنم نب ...

عزیزم منم هماتوم داشتم خیلی کوچیک بود امروز که رفته بودم ان تی خبری ازش نبود. .نگران نباش خودش جذب میشه

پله بالا پایین نکن. .نزدیکی نداشته باش فعلا. .پیاده روی نداشته باش. در کل استراحت کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونی چی بخورم بهتره برای جذبش؟؟؟؟ خیلی استرس گرفتم. کار خونه در حد ظرف شستن و غذا درست کردنم نب ...

@faribakhanoomi    ‍  ...فریبا جون عزیزم خوبی میشه دوستمونو درباره ی هماتوم راهنمایی کنی ....عزیزم فریبا جون هماتوم داشت اگه پیامو بیینه راهنماییت میکنه 

عزیزم منم هماتوم داشتم خیلی کوچیک بود امروز که رفته بودم ان تی خبری ازش نبود. .نگران نباش خودش جذب م ...

من اندازشو نمیدونم☹

فقط گفته لخته خون کنار ساکته.

از شانس بدم این چندروز خیلی پله و پیاده روی داشتم☹

خدا کنه ک اینبار رفتم‌ برای منم اثری ازش نباشه.

چندوقتته عزیزم؟؟

سونوی ان تی باید کی برم؟

من الان ۶هفتمه.

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2728

سلام مامانا این وقت صبح ذهنم باز در گیر شده سونو ان تی رو که تو دفترچه نوشتن بعد صفحه بعدش آزمایش هم نوشتن،آخه دکتر من تو دفترچه بیمه ام فقط سونو ان تی نوشته .آزمایش خون رو ننوشته

خورشیدام خدایا بازم شکرت
2738
من اندازشو نمیدونم☹ فقط گفته لخته خون کنار ساکته. از شانس بدم این چندروز خیلی پله و پیاده روی داشت ...

سونو ان تی از ۱۱ هفته ۱۳ هفتس ولی بهترین موقع اش ۱۲ هفته اس ک بری

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
سلام خانوما من درمورد tshتیروئید ام مشکل دارم. شما می دونین سه ماه دوم باید زیر چند باشه؟ یه دکتر م ...

نمیدونستم سه ماهه دوم با یه ماهه اول فرق میونه رنجش..معمولا بالای ۲ و نیم قرص میدن..ولی باید هرماه ازمایش بدی ببینه تغییر کرده یا نه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2706