2733
2734
عنوان

سر این رفتارت میخوام طلاق بگیرم

1561 بازدید | 68 پست

شوهرم خونه داره ماشین داره بم پول میده جای خوبی زندگی میکنیم تقریبا چیزایی که میخام و میخره اجازه ی تحصیل میده خب اینا نکات مثبت و ظاهر ؛؛ اهل دود و دم نیست رفیق باز نیست ؛؛؛ حالا بریم سراغ اخلاقش ؛؛ اخلاق خیلی خیلی تندی داره بسیار فحاشه و سریع حمله ی فیزیکی میکنه؛؛ به هیچ عنوان اهل محبت کردن نیست و هیچ جا تفریح نمیبره  اخلاق سه روز پیش و مثال میزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اجازه تحصیل 

پشما*م حقیقتا 

چقددد بیچاره شدن اکثر خانومای ایرانی ک اجازه تحصیل رو نکته مثبت میدونن

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2738
اجازه تحصیل  پشما*م حقیقتا  چقددد بیچاره شدن اکثر خانومای ایرانی ک اجازه تحصیل رو نکته م ...

برای منم عجیبه حق تحصیل حق مسلم هر انسانیه چرا باید شوهر اجازه داشته باشه سلبش کنه

ظهر بود خونه رو تمیز کردم و ظرفشویی و با سفید کننده شستم و پیتزا درست کردم ساعت ۱۱ ماهی اورد گفتم ماهی میخوای؟ من پیتزا درست کردم گفت باشه گفتم اگه میخوای برا تو جدا ماهی درست کنم گفت نه ساعت ۲ غذا کشیدم سر غذا فریاد کشید من پیتزا گه نخواستم من دلم ماهی خواست همین الان درست کن ساعت ۲ ظهر رفتم نانوایی و سریع براش ماهی آماده کردم دوباره فریاد کشید درو پنجره هارو باز بزار بو عن پیتزا بره!! گفتم خیلی خب بچه ها دارن میخورن حالشونو بهم زدی آچار و پرت کرد طرفم خدا رحم کرد جا خالی دادم

برای منم عجیبه حق تحصیل حق مسلم هر انسانیه چرا باید شوهر اجازه داشته باشه سلبش کنه

حق تحصیل که بماند بعضی از مردای ایرانی حق نفس کشیدنم از زناشون سلب کردن

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
ظهر بود خونه رو تمیز کردم و ظرفشویی و با سفید کننده شستم و پیتزا درست کردم ساعت ۱۱ ماهی اورد گفتم ما ...

وای چه بی اعصابه

همیشه اینجوریه؟؟؟؟!!

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
ظهر بود خونه رو تمیز کردم و ظرفشویی و با سفید کننده شستم و پیتزا درست کردم ساعت ۱۱ ماهی اورد گفتم ما ...

خدا بهت صبر بده..

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2706