2737
2734
عنوان

خانم هایی ک شیر دادن به بچه

136 بازدید | 20 پست

سلام عزیزی ای دلم

مامانی های خوشگل

پسرم یک سال و نیمه و شیر خودم رو میخوره

البته الان 3،4ماهی هست ک سینه هام مثل قبل شیر ندارن و این رو هم از شل بودنشون هم  شیر خوردن بچم میفهمم

میخام از شیر بگیرمش

نظرتونو بگید با راه حل

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پسر اولمو یهووی و یه شبه گرفتم

خدا کمک کنه دومی رو هم بااین روش میگیرم

خیلی خوب بود

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

من یکسال و نه ماه از شیر گرفتمش . میگن تدریجی بهتره ولی من یکباره گرفتم و اصلا برا غذا خوردن بهش فشار نیار حتی اگه ی روز تا شب غذای درست و حسابی نخورد اصلا حرص نخور فقط حواست باشه مایعات مثل ابمیوه و شیر بهشبدی 

من برای از شیر گرفتن دخترم اول وعده های روز رو کم کردم و بعدش یواش یواش وعده های شب رو باید قبل از اینکه بیاد طرفت برا شیر خوردن بهش حتما غذا بده و خیلی زیاد بغلش کن

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2738

سلام من که مجبور شدم از شیر بگیرمش وگرنه تا 2سالش تکمیل نمیشد بهش شیر میدادم

موی عروسک یا نوارچسب برق بچسبون رو سینت

خدایا فرزندانم را عاشقانه به تو میسپارم پناهشان باش و راه رسیدن به خودت را برایشان هموار کن... آمین 🙏
منم بچه م ۲۲ماهشه.از ۱۸ماهگی تو فکر بودم بگیرمش ولی هنوز هیچ تلاشی نکردم

من دقیقا بعد از یک سالگیش خیلی اذیت بودم 

اصلا باورم نمیشه ب بچه شیر داده چون خیلی رو سینه هام حساسم اصلا ضعف میره تن و بدنم

سلام من که مجبور شدم از شیر بگیرمش وگرنه تا 2سالش تکمیل نمیشد بهش شیر میدادم موی عروسک یا نوارچسب ...

مرسی ازت عزیزدلم❤️

از شیر خودت گرفتی بهش شیر خشک دادی؟؟؟؟؟ یا کلا شی شو قطع کردی

مرسی ازت عزیزدلم❤️ از شیر خودت گرفتی بهش شیر خشک دادی؟؟؟؟؟ یا کلا شی شو قطع کردی

نه دیگه میگم که مجبور شدم از شیر بگیرم شیر خشک دادم

خدایا فرزندانم را عاشقانه به تو میسپارم پناهشان باش و راه رسیدن به خودت را برایشان هموار کن... آمین 🙏