2737
2739

چند روزی هست که پدرم رو از دست دادم هنوز نتونستم باور کنم خیلی روزای سختی رو دارم میگذرونم.امسال سال خوبی نبود از اولش به خاطر کرونا همش استرس بود و افسردگی برای من.حالا هم که اینطوری واقعا نمیدونم برای حالم چیکار کنم.

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش واقعا اين روزا حذف ميشدن از تقويم

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2728

خدا پدر عزیزتو رحمت کنه گلم.ان شاالله کرونا هم میره روزای خوب هم میاد.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2740

خدا پدر تون رو رحمت کنه ..و به خودتون صبر بده ...

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا پدرتونو بیامرزه و مادرو بقیه اعضای خونواده رو براتون نگه داره 

قضیه ۹۹/۹/۹چیه؟😁چه روزی باشه ۹۹/۹/۹همه اتفاق خوب زندگیشون تو اون روز میوفته 😍😁