2733
2739
عنوان

فروش عرضه اولیه

90 بازدید | 13 پست

سلام زمان فروش عرضه اولیه 

صبح ها نیست؟

من امروز میخواستم یه مقدار بفروشم

زد زمان فروش نامعتبر

شما میدونید چرا

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره هر روز از ساعت ۸:۳۰ سفارش گیری بود ولی امروز پیام اومد ک مشکل داره فعلا

ای بابا 

😐  من میخوام یکم وسپهر و بفروشم حدود 100 تومن

این حتما باید تو پیاما بیاد فروش اون عرضه شروع شد

امروز فقط یه سری عرضه ها فروش می شدند

ای بابا  😐  من میخوام یکم وسپهر و بفروشم حدود 100 تومن  این حتما باید تو پیا ...

عزيزم فروش زير ٥٠٠ تومن رو ممنوع كردن بايد ٥٠٠ بفروشي

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
 وای چرا اخه😐 لعنتیا

قانون جديده 

و اگر از يه سهم مثلا ٢٠٠ تومن داشته باشي فقط ميتوني يجا بفروشي 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
قانون جديده  و اگر از يه سهم مثلا ٢٠٠ تومن داشته باشي فقط ميتوني يجا بفروشي

ای خدا چه بدبختی گیر افتادیم 

من 100 تومن پول میخوام 

نمیخام از پول اصلیم باشه 

برام زوره 😐

ای خدا چه بدبختی گیر افتادیم   من 100 تومن پول میخوام   نمیخام از پول اصلیم با ...

ديگه قانون عزيزم منم تو سايتا خوندم