2733
2734
عنوان

گشتا هستم، مادر شدن چقدر سخته

942 بازدید | 68 پست

بچه ها من سال ها درس خوندم

خیلی وقته طرحم رو تموم کردم (دو سال کار کردن تو مرکز دولتی منظورمه)

و بعدش هم تو کلینیک خصوصی کار میکردم

بخاطر ویار بارداری و شرایط کرونا مجبور شدم نرم سرکار

دارم افسرده میشم

بعد زایمانم هم مجبورم تا حداقل یک سال کار نکنم

بعضی وقت ها فکر مبکنم اشتباه کردم باردار شدم😭😭😭

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

دوستای بامحبتم مجردا و متاهلا مامانای مهربون میشه دعام کنید منم مادر بشم یا معلم بشم دلم دل خوشی میخواد با اینا جور میشه لطفا امضام رو بخونید عزیزان دل

سپاس🤲🤲🤲

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباه نکردی ولی همینکه درست رو خوندی کار مرتبط پیدا کردی بعد بچه دار شدی خودش باعث میشه پشیمون نشی ، برای خانمای فعال مثل شما بچه داری سخته اولش چون آدم فکر میکنه محدود شده و دیگه برای خودش نیست

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2728

ولی لذت داره دوتا چشم کوچولو ک واقعا بی منت عاشقته 

وقتی تازه حرف میزنن وقتی بغلت میکنن

پسرم روزی ده بار میگ دوسم داره وقتی میخوابم برام پتو میاره صورتمو ناز میکنه اوج خوشبختیه برام سختیم داره ولی صدای خندیدنش ینی اوج خوشبختی 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

حالا کجاشو دیدی😭😭😭

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
فک کردم میگی گشاد هستم مادرشدن چقد سخته😂

😂وای خدا دلم درد گرفت از بس خندیدم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
اشتباه نکردی ولی همینکه درست رو خوندی کار مرتبط پیدا کردی بعد بچه دار شدی خودش باعث میشه پشیمون نشی ...

اخه الان عملا بیکارم😭

بعد از زایمانم هم تا حداقل یکسال بیکار باید بمونم

خسته شدم واقعا

به شدت روی روح و روانم تاثیر گذاشته این موضوع

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
ولی لذت داره دوتا چشم کوچولو ک واقعا بی منت عاشقته  وقتی تازه حرف میزنن وقتی بغلت میکنن پسرم ...

خدا حفظش کنه کوچولوی نازتو

احساس میکنم افسردگیم باعث شده ذوقم برای بچه ام کم بشه

خیلی روزهای بدی رو دارم میگذرونم در کل😭

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706