2733
2734
عنوان

دلم گرفته دعا کنید واسم😪😭

397 بازدید | 25 پست

با۱۷سال سن عروسی کردم۴سال عاشقانه جنگیدیم برای هم واقعن جفتمون تلاش کردیم،نمدونم چیشد همه چی بهم خورد،نمدونم چشمه دعاعه چیه واقعن بهم میگه برو اصن اشتباه کردم برای تو جلوی خانوادم وایسادم اصلن عوض شد خیلی حالم خرابه😭

و خُدایی کِ بِشدت کافیست💙

سلام دوستان عزیز!

من میتونم ختم قرآن ،قرائت سوره های شریفِ یس ، الرحمن و دعای توسل، نادعلی ، زیارت عاشورا ، ختم صلوات ، ختم آیه الکرسی برای نذر خودتون یا برای خیر امواتتون انجام بدم .

(با قرائت صحیح و با دقت میخونم./خیالتون راحت)

هدیه ای هم که براش میگیرم نصف چیزیه که دیگران دریافت میکنن.

دعاگوتون هستم اگر قرائت ختم ها و دعاهاتون به من بسپارید

و بنده رو به دوستان و آشنایانتون هم معرفی کنین.

ان شالله زندگیتون پر برکت باشه .

♥️♥️♥️نائب میشم ،نماز روزه برای اموات ،ختم قرآن،سوره،اذکار انجام میدم با هدیه ی پیشنهادیه خودتون♥️♥️♥️♥️مدرک روخوانی روانخوانی ترجمه و تفسیر قرآن از موسسه بشارت و کلاس احکامم رفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خیلی من واقعا دوسش دارم من خیلی بدبختم دلم گرفته انشالله که خدا آرومت کنه و زندگیت درست بشه

متاهلید؟نمدونم واقعن نمدونم چی بگم خیلی خوردم کرد با این حرفش

فعلا ذهنتو درگیر نکن......حرفیه که زده شده.....آبیه که ریخته شده.....چه میشه کرد؟؟؟؟؟؟

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
فعلا ذهنتو درگیر نکن......حرفیه که زده شده.....آبیه که ریخته شده.....چه میشه کرد؟؟؟؟؟؟

یعنی واقعیته؟دوسم نداره ک گفت برو؟واییی دارم روانی میشم😭هرچی دعوا میشه مقصرش من میشم