2733
2739
عنوان

برای اهدافمون تلاش کنیم💗

65 بازدید | 0 پست

هر انسانی برای خودش یکسری آرزو های کوچیک و بزرگ داره ..

اما بعضیا اعتقاد دارن که آرزو ها فقط آرزو هستن و نمیشه اون هارو به واقعیت تبدیل کرد اما بعضی ها هم هستن که اعتقاد دارن آرزو های بخشی از زندگی هستن و میشه اونارو به واقعیت تبدیل کرد .

من جزو دسته ی دومم ! از بچگی به موسیقی علاقه داشتم تا تونستم براش تلاش کردم .

خیلی ها حمایتم کردن مثلا مامانم , مثلا دوستام و مثلا خیلی کسای دیگ اما کسایی که امید و انرژیمو ازم گرفتن هم کم نبودن !

همیشه به این معتقد بودم یک بار حق زندگی کردن دارم و دوست دارم که زندگی رو اونجوری که دوست دارم زندگی کنم .

همیشه برای حرف های بزرگ تر هام و اطرافیانم  ارزش قاعل بودم و به حرف هاشون توجه می کردم !

می گفتن از موسیقی بهت خیری نمی رسه , می گفتن نمی تونی موسیقی رو به عنوان شغل اصلیت داشته باشی و ....

دروغم نمی گفتن به هرحال خیر و صلاحم رو می خواستن

, همیشه با خودم فکر می کردم علاقه ی من موسیقی هست من باید برم دنبالش , نباید برم دنبال چیزی که فقط بقیه ازم راضی باشن یا فقط مورد افتخار بقیه باشم باید برم دنبال چیزی که براش ساخته شدم!

برای هدفم روز به روز تلاشم بیشتر می شد ولی هنوز حرف های بقیه که می گفتن بهت از این شغل خیری نمیرسه هم بود گاهی اوقات از روی بچگی کینه به دل می گرفتم اما من دیگ بزرگ شدم و تصمیم گرفتم درمورد اهدافم با کسی صحبت نکنم و همه تمرکزم رو گذاشتم روی کار های موسیقی...

الان 19 سال دارم و یک دانشجو رشته ی موسیقی هستم 😊

با این شغل شدم افتخار خانوادم اگرچه هنوزم کسایی هستن که شغلم رو زیر سوال می برن اما برام موقعیت های خیلی خوبی پیش اومد🙂 انقدر پیشرفت کردم که حتی موقعیت رفتن به خارج از کشور برام پیش اومد😁 اینارو نمی گم که بخوام پز بدم و بگم که من دارم می رم خارج از کشور امیدوارم اشتباه برداشت نکنید اما هدفم از این حرفا این بود که بگم هنوز هم دیر نشده اگه آرزویی داری براش تلاش کن , به حرف دیگران احترام بذار اما نذار انگیزتو ازت بگیرن , تو به هرچیزی علاقه داشته باشی اگر براش تلاش کنی قطعا به موفقیت بزرگی می رسی ! هیچوقت برای رسیدن به آرزو هات دیر نشده , براش تلاش کن !! ممکنه شکست هم بخوری منم شکست های زیادی رو تجربه کردم اما هیچ دلیلی نیست که نتونی برسی به اون زندگی رویایی که می خوای !

هیچوقت از تلاش کردن دست بر ندار ....

حالا تو بهم بگو 🙂

تا الان چقدر برای هدفت تلاش کردی ؟

چه چیز هایی برای رسیدن به هدفت روت تاثیر گذاشتن؟

الان به هدفت رسیدی؟ اگه نرسیدی چقدر مونده که برسی؟

اگر شکست خوردی هم بهت تبریک می گم چون خیلیا حتی تلاش هم نمی کنن اما تمام این شکست ها تورو بزرگ می کنن , تورو عاقل می کنن و تورو به هدفت نزدیک تر می کنن

امیدوارم لذت برده باشید

اگر غلط املایی داشتم معذرت می خوام چون تند تند تایپ کردم❤️

نیازی به پرواز نیست...همین پایین از خیلیا بالا ترم😔💎