2737
2739

من نی نی ام کم وزن بود دکتر پری نان داد اما نخورد شیر خودمو میخوره فقط اونو به زور روزی یه پیمانه میدم الان روزی پنجاه گرم داره وزن اضافه میکنه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من نی نی ام کم وزن بود دکتر پری نان داد اما نخورد شیر خودمو میخوره فقط اونو به زور روزی یه پیمانه می ...

واقعااااا؟؟؟؟چند وقتشه؟برای من ۱۱ ماهش و بهداشت گفته کم وزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعااااا؟؟؟؟چند وقتشه؟برای من ۱۱ ماهش و بهداشت گفته کم وزنه

آره بچه من الان بیست و هفت روزشه 

موقع تولدش وزنش کم بود 2270 بود الان بالای  سه کیلو شده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728

دخترعموم استفاده کرده بود بچش تپله

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
آره بچه من الان بیست و هفت روزشه  موقع تولدش وزنش کم بود 2270 بود الان بالای  سه کیلو شده

اخه تا ۳ کیلو میشه داد دکترش گفت بعد سه کیلو نده برای کبدش خوب نی

2738
اخه تا ۳ کیلو میشه داد دکترش گفت بعد سه کیلو نده برای کبدش خوب نی

نمیدونم من 

شیر خشک رو گفت؟