2737
2734
عنوان

سقط توی ۱۱ هفته 😭😭

2102 بازدید | 26 پست

ترو خدا اگر میدونید کمک کنید 

از دیروز لک بینی داشتم رفتم دکتر امروز دوتا سونو دادم هردوتاشون گفته بچه قلب نداره تو ۸ هفته مونده 😢😢

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا...خیره ان شاالله..اشکال نداره من هم ۱۱هفته قبلی رو سقط کردم..الان باردارم و شکر خدا تا فعلا که ۱۳هفته ام مشکلی ندارم...ان شاالله تو هم بعدی رو میاری بسلامتی

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2740
فردا صبح باید از بیمارستان دارو بگیرم الانم درد دارم  چیکار کنم زودتر دفع بشه 😭

اگه خیلی درد داشتی برو بیمارستان خودشون دارو میدن دفع میشه،احتمالا روزهای بعد هم تکه تکه میاد بعد سونو بده که بقایا نداشته باشی

ای بابا...خیره ان شاالله..اشکال نداره من هم ۱۱هفته قبلی رو سقط کردم..الان باردارم و شکر خدا تا فعلا ...

مرسی عزیزم اینم ماه اول اقدام باردار شدم خیلی خوشحال بودم خدا ازم گرفتش 😔شما چند ماه بعد باردار شدی چه اقدامانی کردی 

وای خاک به سرم منم 11هفته ام امروز کلی پیاده روی کردم اخرکار دست خودم میدم 

از پیادهروی نبود که اون باعث شد که علایمو نشون بده 

فقط دیروز یبارکی خونریزی کردی؟؟

آره لک بینی بود حتی لباس زیرمم کثیف نشد 

امید داشتم سونو بگه چیزی نیست استراحت کن خوب میشی اما خدا نخواست 😭داغونم داغون

مرسی عزیزم اینم ماه اول اقدام باردار شدم خیلی خوشحال بودم خدا ازم گرفتش 😔شما چند ماه بعد باردار شدی ...

نا خواسته بود عزیزم.انشالله دوباره باردار میشی عزیزم.واقعا سخته خدا واسه کسی نیاره😔

تولد ستیا جونم❤