2737
2739
عنوان

شوهرم یواشکی فیلم...میبینه😭

7224 بازدید | 203 پست

چیکارکنم دارم دیوونه میشم دفعه قبلی که متوجه شدم اوایل بارداریم بود به روش اوردم شرمنده شد به جون بچه توشکمم قسم خورد دیگه نبینه ولی آخرای بارداری و بعدزایمانم باز متوجه شدم ولی بهش نگفتم الان بچم دوماهه باز دیروز متوجه شدم چیکارکنم درضمن ما توبارداری رابطه داشتیم فقط بعدزایمانم تایک ماه رابطه نداشتیم 

واسم دعا کنید💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش حرف بزن با ملایمت 

بگو چرا چیش جذابه 

فانتزی داری؟ 

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
2728
2740
اینکه من با شوهرم دوتایی نگا میکنیم باهم بنظرتون غیر عادیه😣😑🤣🤣کلا ترجیح میدم با هم باشیم تا اینک ...

منم مثل تو فکر میکنم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706