2737
2739
عنوان

زده به سرم خودکشی کنم

190 بازدید | 5 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5140691/کاربریمو-تازه-ساختم-

من-آقا-نیستم-سوالم-شخصیه-کمکم-کنید-لطفا

سلام‌😔

لینک تاپیک قبلیمو گذاشتم که مشکلمو دوباره ننویسم ... الانکه دارم این تاپیک رو می نویسم مامانم داره بلندبلند سرم داد میزنه و هی تحقیر میکنه که نیومدن عقدت کنن ... هر روز میگه کی میشه بیان ببرنت من راحت شم از دستت بری گورتتو گم کنی.

بابام اعتیاد داره همیشه هم باهام قهره ... مامانم میگه حق نداری بری خونه پسره و   اینجوری انگار داری منتشون میکنی بشین تا خودشون بیان تکلیف رو روشن کنن از طرفی اینجوری میگه از طرف دیگه هرروز میگه چی شد کی میان برای عقد یا نامزدی .

میخوام برم به مادرس یه یک ساعت سر بزنم چون خاله عشقم هم فوت کرده ... از طرفی برای رفتن باید از مامانم پول بگیرم خودم به مشکل مالی خوردم جایی رفتم سرکار پولمو خوردن شکایت کردم اداره کار قرار شد تا دو ماه دیگه پولم رو بدن فعلا از نظر مالی هم به مامانم نیاز دارم میگه کمکت نمیکنم بری بشین خودشون بیان 

بگین چیکار کنم خسته شدم از زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش پیام بده و بهش بگو نتونستی بیای و متاسفی و کنارشی و..

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

عزیزم تاپیک قبلی ت رو خوندم

در اینکه این طرز رفتار و گفتار مامانت صد در صد اشتباهه شکی نیست

ولی اینکه میگه نرو کاملا درست میگه 

وقتی خانوادش نمی‌خوان کاملا تموم شده بدون این اتفاق رو 

ماهایی که خانواده شوهر با رضایت اومدن جلو چه گلی به سرمون زدن که اینا با نارضایتی بزنن؟ 

ولش کن بابا موقعیت و کیس خوب برات زیاده 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍