2737
2739
عنوان

کیا فامیل شوهر نو نوار کردن‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کاریه مقایسه کردن هرکی شرایط خودشو داره حرص چرامیخورید سعی کنید آرامش داشته باشید همیشه هیچوقت مقایسه نکنید ظاهر باطن همه چی باهم فرق داره. 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2728
خوب کردی اصلش این بود بگی به من چه  ولی اینایی که گفتی بهتر بود شعور ندارن چه میشه کرد

آخه برام جالبه چرا تا حالا کسی یادش نبود. بعد گفتن که آره میخوان دکور آبی کنن. گفتم خوبه ولی خوب من عوض کردم مبخوام زرد کنم

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

خوبه که حاضر جوابی

من باشم یه جمله بگم، چنان جوابی میدن که تا به هفته حرف نمی زنم.

اصلا کلا روم نمیشه زیاد حرف بزنم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
😐 قطعاپولشودارن که تغییرمیتونن بدن ماکه اطرافیان هرکاری میکنن فقط میتونیم تبریک بگیم نهایتم حسود ...

بله هر دو اوضاع خوبی دارن خدا رو شکر. خواهر شوهرم شوهرش میلیاردره منم تا حالا فقط تبریک میگفتم به همه الان یک کلبه من به چشم همه اومد

چه کاریه مقایسه کردن هرکی شرایط خودشو داره حرص چرامیخورید سعی کنید آرامش داشته باشید همیشه هیچوقت مق ...

ببخشیدالان متوجه حسادت اونا شدم😄

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2738
افرین خوب گفتی. بعدم بگو خوبه من انجام دادم یادتون افتاد همه😂😂😂

جالب اینه من گفتم میخوام پرده در و پنجره یکی کنم رو دیوادم بزنم قشنگ شه خواهر شوهرم گفت بی ریخته الان خواهرش گفت اون یکی رفت پرده یک سره سفارش داد😅😅

چه کاریه مقایسه کردن هرکی شرایط خودشو داره حرص چرامیخورید سعی کنید آرامش داشته باشید همیشه هیچوقت مق ...

حرص نخوردم. خندم گرفته

حرص نخوردم. خندم گرفته

فدات الان متوجه شدم که اونا حسادت کردن وچشم وهمجشمی میکنن

ببخشیدالان متوجه حسادت اونا شدم😄

😅😅😅😅😅

همش میگم خدایا شکرت حسود نکردی منو و گرنه تا الان با این شرایط سکته کرده بودم. 

بله هر دو اوضاع خوبی دارن خدا رو شکر. خواهر شوهرم شوهرش میلیاردره منم تا حالا فقط تبریک میگفتم به هم ...

مبارکت باشه

اسم این کارشون چشم وهم چشمیه

که متاسفانه توجامعه مارواج داره

شایدمثلاجاریت اصلاایده وسلیقه نداشته که خونه اشوتعمیربکنه ،ازشماایده گرفته

2706