2733
2734
عنوان

کیا فامیل شوهر نو نوار کردن‌؟

303 بازدید | 33 پست

من بعد چند سال اجاره نشینی با شرایط خاص خونه قدیمی که به شوهرم رسید داریم بازسازی میکنیم بریم اونجا. امروز جاریم گفت من نوبت گرفتم از بنا شما ۱۵ روز دیگه بیاد خونه ما درست کنه. وسایل خونمم عوض کنم. خواهر شوهرم ۵ تا خونه داره خونهای شیک. الان گفن به شوهرم گفتم باید وسایل خونه عوض کنم.

منم نه گذاشتم نه برداشتم به جاریم گفتم آره خونت داغونه درست کن. به خواهر شوهرمم گفتم آره والا وسایلت خیلی تکراریه حتما عوض کن.

دلم خنک شد.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب خدا را شکر ک دلت خنک شد😐😐

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2738

خوب کردی

اصلش این بود بگی به من چه 

ولی اینایی که گفتی بهتر بود

شعور ندارن چه میشه کرد

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

تو رو خدا لطفا گزارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5161740/کسانی-که-از-سیکل-قاعدگی-وبارداری-سر-در-میارین-بیان

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
دمت گرم

یعنی الان دلم خنک شده ها. خواهر شوهرم گفت وا من مبلهامو تازه گرفتم. گفتم والا الان ۴ سال شد فقط من دارم میبینم.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2706