2752
2734
عنوان

توسل به شهید روح الله آزفنداک....

152 بازدید | 24 پست

شهید روح الله آزفنداک پسر عمه ام هستش مفقودالاثر هستن بیایید براش نفری یه ایته الکرسی ویه شاخه صلوات هدیه بدیم تا ان شاءالله شفاعتمون کنه و حاجتامون برآورده بشه...

پسرعمه تورو قسم به امام حسین به هرکس که تو این تاپیک میاد کمک کن

🕊زیارت نامه شهدا🕊

🌷بسم الله الرحمن الرحیم 🌷

اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَولِیاءَ اللهِ وَ اَحِبّائَهُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَصفِیَآءَ اللهِ وَ اَوِدّآئَهُ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصَارَ دینِ اللهِ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَمیرِالمُومِنینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ فاطِمَةَ سَیِّدَةِ نِسآءِ العالَمینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَبیمُحَمَّدٍ الحَسَنِ بنِ عَلِیٍّ الوَلِیِّ النّاصِحِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَبیعَبدِ اللهِ ، بِاَبی اَنتُم وَ اُمّی طِبتُم ، وَ طابَتِ الاَرضُ الَّتی فیها دُفِنتُم ، وَفُزتُم فَوزًا عَظیمًا ، فَیا لَیتَنی کُنتُ مَعَکُم فَاَفُوزَمَعَکُم 

🌹اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 🌹

🕊اللهم عجل لولیک الفرج 🕊

سلام الهی روحشون شاد خوندم زیارتنامه رو صلوات هم فرستادم الهی شفاعتمون کنن 

التماس دعا

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاءالله عزیزم حاجتت روا بشه 

ممنونم 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

سلام عزیزم

روحشون شاد آیت الکرسی و حمد و توحید خوندم.

عزیزم میتونم از عمه تون که مادر شهید هستند خواهش کنید از پسر شهیدشون بخواهند که برای ازدواج من واسطه شوند. خواهش میکنم اگر براتون مقدور هست ممنون میشم.آخه مادر شهید به شهید خیلی نزدیک هستند

اجرتون با سیدالشهدا ع

سلام عزیزم روحشون شاد آیت الکرسی و حمد و توحید خوندم. عزیزم میتونم از عمه تون که مادر شهید هستند خ ...

سلام عزیزه دلم الهی به حاجت دلت برسی گلم متاسفانه عمه ام چشم براه پسرشون فوت شدن عزیزم 😭😭😭

الهی پسرعمه روح الله حاجت جفتمون رو بده🤲

میدونی ازدواج کرده بودن خانومشون باردار بوده وقتی که میخوان برن جبهه به خانومشون میگن اگر بچمون پسربود اسمش رو بزار محسن اگر دختر شد فاطمه ...میرن جبهه و دیگه برنمیگردن....فرزندشون دختر میشه اسمش رو فاطمه میزارن بعدا که بزرگ میشه خواستگاری که براش میاد تک پسر بوده و اسمش محسن بوده🥺😭😭😭

سلام عزیزه دلم الهی به حاجت دلت برسی گلم متاسفانه عمه ام چشم براه پسرشون فوت شدن عزیزم 😭😭😭 الهی ...

انشاالله عزیزم

خواهرم اگر تونستید از همسر شهید یا دختر شهید بخواهید برای ازدواج من دعا کنند.انشاالله حاجتروا بشی گلم

سلام عزیزم امروز اومدم پستی که صدام زده بودید ولی تعطیل بود چی بود؟چرا تعطیل شد؟

سلام گلم قرار بود ۴۰ نفر باهم امروز زیارت عاشورا بخونیم نمیدونم چرا تعطیل شده من ثبت نامت کردم بخون گلم

سلام گلم قرار بود ۴۰ نفر باهم امروز زیارت عاشورا بخونیم نمیدونم چرا تعطیل شده من ثبت نامت کردم بخون ...

سلام عزیزم باشه گلم فردا انشاالله میخونم هدیه به شهدا بود یا امام حسین؟

دستت درد نکنه عزیزم

انشاالله حاجتروا بشی

سلام عزیزم باشه گلم فردا انشاالله میخونم هدیه به شهدا بود یا امام حسین؟ دستت درد نکنه عزیزم انشاال ...

تو روز اربعین قرار بود خونده بشه عزیزم☺️

2706