2737
2739
عنوان

چند خواستگار با هم

130 بازدید | 6 پست

با پسری 4 ساله نامزد کردم و قراره بریم خارج از کشور زندگی کنیم و هنوز کار رفتنمون اوکی نشده، فعلا وضع مالیش اونقدرا خوب نیست، از اون طرف تا حالا چنتا خواستگار پولدار داشتم که وضع مالی خیلی خوبی داشتن، این خواستگار ها رو به خاطر قولی که به نامزدم دادم رد کردم. ‌‌‌‌( این رو هم بگم که نامزدی ما بدون عقد هست و رسم نداریم تا وقت عروسی عقد کنیم)، حالا نمیدونم کار درستی کردم که خواستگار های دیگم رو رد کردم یا اشتباه؟ نامزدم رو دوست دارم ولی اینقدر طولانی شده و هی مشکلات اومده چلوی راهمون احساس میکنم دارم از این وضعیت خسته میشم. شما جای من بودید چکار می‌کردید؟ 

کار بد رو زمانی کردی که آدرس خونه مارو ندادی ب اون خواستگارا ک رد کردی🙁

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لباس تن نیست که تندتندعوضش کنی،خودتوازبلاتکلیفی نجات بده من۷ماه عقدم کلافه شدم چهارسالوچطورتحمل کردی بریدسرخونه وزندگیتون اینجوری که فقط اختلاف بوجودمیاد

لطفالایک نکنید،ممنون
لباس تن نیست که تندتندعوضش کنی،خودتوازبلاتکلیفی نجات بده من۷ماه عقدم کلافه شدم چهارسالوچطورتحمل کردی ...

تو این 4 سال اختلاف نظر داشتیم ولی هیچ وقت نزاشته که من ناراحت یا اذیت بشم پیشش و اخلاق خیلی خوبی داره، به خاطر اینکه می‌خواستیم بریم از ایران و هم مشکلات که پیش اومده مثلا فوت مادر نامزدم نتونستیم تا الان ازدواج کنیم، ممکنه هنوز هم طول بکشه تا ازدواج کنیم. الان من فقط نگران این موضوع هستم که موقعیت های دیگم از بین بره و نامزدیمون همینطوری طولانی بشه. 😞

تو این 4 سال اختلاف نظر داشتیم ولی هیچ وقت نزاشته که من ناراحت یا اذیت بشم پیشش و اخلاق خیلی خوبی دا ...

اخلاق باورکن مهمترین مسئله توی زندگیه،پول مهمه هاولی امان ازهمسربی اخلاق ،مواظب باش یه روزی به این حرفم نرسی،سعی کن باهمین نامزدت به تموم ارزوهات برسی،زوترم بروسرخونه وزندگیت

لطفالایک نکنید،ممنون