2737
2739
عنوان

شیمی درمانی و بارداری

6059 بازدید | 53 پست

آیا خانمی بوده که همسرش قبلا سرطان داشته و شیمی درمانی کرده و بعدا بچه دار شده؟

کسی موردی رو میشناسه؟

آیا مردی که قبلا شیمی درمانی کرده،در آینده دیگه بچه دار نمیشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم فقط تا چند سال اجازه نداره بچه دار بشن بعدش میشه

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2731
2740
آخه میگن اسپرم رو ضعیف میکنه و ممکنه بچه دار نشن

نمیدونم عزیزم ولی برا تقویت اسپرم هم دارو هست 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

همچنین رایگانه فقط قسمت پیامای مشاور پولیه که اونا هم به درد نمیخوره

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e2861cb288bb

بله فامیل ما بعداز شیمی درمانی ازدواج کرد و یکی دوسال بعد بچش شد

همسر من 20 سال پیش شیمی درمانی کرد

الان دو ساله که داریم اقدام میکنیم ولی هنوز باردار نشدم

گفتم شاید به خاطر اون شیمی درمانی بچه دار نمیشیم

همسر من 20 سال پیش شیمی درمانی کرد الان دو ساله که داریم اقدام میکنیم ولی هنوز باردار نشدم گفتم شا ...

انشالله ک خدا بچه سالم میده بهتون نگران نباش بسپر ب خدا. اگ صلاح باشه میده. استرس هم خوب نیس تو دوران اقدام

2706