2733
2734

من از بچگی خواب آینده امو میدیدم یعنی دقیقا همون اتفاق تو واقعیت برام میوفت... انگار تو خواب به آینده سفر میکنم... و جالب اینجاست چند سالی میشه تقریبا تو همه ی خواب هام مثل بیداری اختیارم دست خودمه... هیچ تفاوتی با دنیای واقعی نداره هر کاری بخوام انجام میدم و هر جا بخوام راحت میرم... از لحاظ علمی علتش چی هست؟

نمیداااااانم اما بابایه منم اینطوره 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواب کلا یعنی ی نوع هشدار،و الهام دادن ب ادماست، حالا ی سریا مث شما واضح تره این خواباشون ی سریا کموبیش درحدی ک مثلا ی صحنه قبلا انگار براشون اتفاق افتاده یا ی جایی ک میرن میگن من قبلا خواب اینجارو دیدم ک من اینجوری هستم،ی سریاهم ن فقط خوابای بی سروته و یااشفته میبینن‌.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
مگه قبلا دست و پاتو میبستن تو خواب

منظورمو متوجه نشدی... یعنی هیچ تفاوتی با واقعیت نداره... و سوال اصلی من این بود چرا تو خواب میتونم به آینده سفر کنم؟ حتی یه بار تو خواب برگه امتحانی دیدم قشنگ همون سوالات اومد

2740

خوش به حالت من انقدر دوس دارم ببینم خیلی برای اموات اینا دعا میکنم ولی اتفاقی نیفتاده کاش خدا یکم بهم نظر کنه کاش دعای اونا کمکم کنه ..‌.به نظرم پاکی که میتونی خوایهای صادقانه ببینی