2752
2734
عنوان

خس خس و احساس خلط در نوزاد سه ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 134719 بازدید | 33 پست
دوستان عزیز پسر من هم مثل خیلی بچه های شما سینه اش خس خس میکرد و خلط داشت طوری ک شیر میخورد با ی اروغ کوچک شیر و خلط میرفت تو مسیر تنفسش و نمیتونست نفس بکشه و دفعه اخری ک اینطوری شد ٣هفته پیش بود ک خیلی هم شدید بود طوری شد ک نفس بچه ام کاملا بند اومد و کبود شد ولی ب کمک خواهر مهربانم ک ماماست و دکتران محترم اورژانس و بلطف خدا دوباره احیا شد و نفس کشید .همون موقع بردمش بیمارستان و براش تشخیص ریفلاکس درجه٢ دادن و گفتن دلیل وجود خلط هم ترشحات معده اش هست. برای پسرم:شربت رانیتیدین و کتوتیفن،امپرازول،پدی لاکت و کولیک و متوکلوپرامید و موتیلیوم تجویز کردن و در اخر هم گفتن چون فرزندتون ٣/٥ ماهشه بجای این ک ٢ ساعت یکبار ٥٠ سی سی شیر بهش بدید نیم ساعت یکبار ١٥ سی سی شیر بهش بدید(پسرم فقط شیر خشک میخوره) این روش خیلی موثر بود در کاهش برگشت شیر ولی خلطش کم نشد تا اینکه بردمش پیش دکتری ک دوستمه و البته دکتر طب سنتی هستن ایشون.چون از همه جا و همه کس ناامید شده بودم روی اوردم ب طب سنتی و رفتم پیش دوستم و بهشون گفتم ک پسرم از بس خلط داره همش در حال خفگی هست بخصوص وقت خواب و ایشون بنده رو راهنمایی کردن و من هر لحظه دعاگوشون هستم و درمانش ب این راحتیه:١ واحد عسل ١ واحد روغن سیاه دانه .روزی یک تا دوقاشق چای خوری هم میتونم بهش بدم. البته من تقسیم کردم و ٤ قسمت در روز بهش میدم و جالب اینکه از وقتی این معجونو میخوره خیلی بهتر شده.چند روز اول وقتی اروغ میزد مایع لزج و بی رنگ و غلیظ تر از استفراغ بالا میاورد و تو مدفوعش هم این مایع لزج بود ولی الان حتی بالا هم نمیاره و این مایع لزج ک همون خلط هست فقط تو مدفوعش دیده میشه.پسرم راحت شد.من برای اولین بار تصمیم گرفتم عضو این سایت بشم تا خیلی از نی نی های دیگه رو هم مثل پسرم هستن نجات بدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسم دوستم خانوم دکتر عالیه خامنه.شماره تلفنشو میتونید از مرکز تحقیقات حجامت ایران جنب امامزاده حمیده خاتون میتونید بگیرید و داروها رو از ایشون دریافت کنید و زیر نظر ایشون مصرف کنید تا فسقلی هاتون دچار حساسیت نشن
2731

این پست رو میزارم برای مادرهایی که بعدا میان و میخونن.اولا عسل برای بچه حتی تا دوسال خطرناکه چه ااصراری هست که بدیم حتما.بعدشم منم دخترم خس خس سینه داشت.هنوز دوماهش نبود.دکتر هی گفت چیزیش نیست سدیم کلرید داد.اخر بعد از یک هفته به مرحله ایی رسید که بستری شد بیمارستان.من نمیگم با خس خس سینه نگران نشید.اتفاقا نگران بشید و بترسید و هرچه سریعتربرید دکتر.والا چراالکی به هم دلداری بدیم بی خودی

منم از تجربه خودم براتون میگم دخترم هنوز یکی دوماهش نشده بوداین خس خس شروع شد جوری ک هرکی نزدیکش بود میفهمید وفک میکردن سرماخورده درحالی ک سرما نبود چنبار بردمش دکتر یه پزشک فوق تخصص بهم گفت بعضی بچها نرمی حنجره دارن و ب مرور خوب میشن چون  موقع تولد حنجرشون کامل شکل نگرفته و تا 18ماهگیم ممکن باهاشون باشه دخترم الان 15ماهشه بهتر شده ولی کامل نه و با سرما خوردگی بدتر میشه صدای خرخر بیشتر میشه و بیشتر بادهن باز میخوابه

من پیش ی دکتر سنتی رفتم گفتم عسل برای بچه های زیر یک سال اصلا خوب نیس 

پسرمنم خمینجکر بود ک دکترش گفت تا ۶ماخگی بهتر میشه شکر خدا خیلی بهترشد فقط گاهی یکم خس خس میکنه سینش ک اونم گفتم تا یسالگی ان شالله تموم میشه

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

UOTE=89981سینش منم همین حالت رو داشت دبعد از عکس از ریه و سونوگرافی متوجه شدم رفلاکس معده داره. موقع شیر خوردن ...[/QUOTE]

پسر من هم رفلاکس داره سینش خس خس می کنه، صداش هم خروسی شده دکتر هم میبرم چیز خاصی نمیدن 

الان فقط بهش رانیتیدین میدم 

خیلی نگرانم

این پست رو میزارم برای مادرهایی که بعدا میان و میخونن.اولا عسل برای بچه حتی تا دوسال خطرناکه چه ااصر ...

الانم من دخترم همین مشکلو داره بخاطره همین بستریش کردیم بیمارستان چون خلط راه نفسشو‌میگیره بعد از سونو هم گفتن رفلاکس شدید داره فقط هم وقتی شیر خشک میدم بهش این مشکل دیش میاد

بخواه تا به تو داده شود،این یک قانون است...
2706