2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

[QUOTE=158225792]۱۹ شد عزیزم،انقدر خسته بودم سرشب خوابیدم یهو بیدار شدم دیدم دمرم دیگه میترسم بخوابم بینیم کج بشه &nb ...[/QU

ببخشید خیلی سخت بود

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
۱۹ شد عزیزم،انقدر خسته بودم سرشب خوابیدم یهو بیدار شدم دیدم دمرم دیگه میترسم بخوابم بینیم کج بشه &nb ...

اوه چقد رون شده مبارکت باشه من هنوز عمل نکردم با خودم میگم نکنه بدتر بشه و پول شوهرمو بریزم دور با این کارم ولی باز میگم هرچی بشم از این حالت قشنگتر میشم و اعتماد به نفس میگیرم 

2740
[QUOTE=158225792]۱۹ شد عزیزم،انقدر خسته بودم سرشب خوابیدم یهو بیدار شدم دیدم دمرم دیگه میترسم بخوابم ...

نه اصلا بیهوشی دیگه متوجه نمیشی که کلا تا بیام بخش ۳ساعت کشید،کبودیم اصلا ندارم فقط بالای چشمم مثل خط چشم یا لایه نازکه

فقط غیرممکن،غیرممکن است.
اوه چقد رون شده مبارکت باشه من هنوز عمل نکردم با خودم میگم نکنه بدتر بشه و پول شوهرمو بریزم دور با ا ...

اگه دوست داری حتما برو حتما بهتر میشه شک نکن

فقط غیرممکن،غیرممکن است.
نه اصلا بیهوشی دیگه متوجه نمیشی که کلا تا بیام بخش ۳ساعت کشید،کبودیم اصلا ندارم فقط بالای چشمم مثل خ ...

من خیلی دوست دارم انجام بدم استرس دارم

ببخشید یک بینیتون گوشتی بود یا استخوانی

آره منم فکر میکردم بیشتر بشه ولی ۱۹ شد    

من خونده بود ۲۰ یا ۳۰ تومن چند ساله پیش

پیلارسال دکتر اسلامی ۱۱ می گرفت و پارسال دکتر رحمتیان ۱۵ می گرفت دیگه الان اونها هم حتما بردن بالا قیمت رو

من خیلی دوست دارم انجام بدم استرس دارم ببخشید یک بینیتون گوشتی بود یا استخوانی

بینیه من استخونی بود فعلانم که شبه اولمه تامپون دارم هیچی مشخص نیست چطور شده ولی بیمار دکترای دیگه تو بیمارستان و که میدیدم از عمل نیومده کبود بودن امیدوار شدم ایشالا که خوبم درآورده باشه بینیمو

فقط غیرممکن،غیرممکن است.