2733
2739
من هروقت ببینم حالش رو داره ویه چیزی نمیگه که بخوره تو ذوقم.اول براش یه چیزی میارم تا بخوره بعد هم یواش یواش شروع میکنم به ناز کردن
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ناز کردن یعنی چیزی را بیش از حد خودش به کسی نشون دادند.
مثلا : یکی 2 ماهه حامله است اینقدر با ادا و اطوار راه میره که انگار الان باید بزاید. می خواد توجه کسی را جلب کنه و بگه که مسئله ای که واسش پیش اومده خیلی بیشتر از اینکه دیگران فکر می کنند واسش سخته.
خیلی لوس هست . بنظر من باید واسه کسی ناز کنی که نازتو بکشه و گرنه خودتو ضایع می کنی.
بهار بوی تازگی میدهد وقتی در کنارمی در یک کلام گویم عشقم تو تنها بهارمی
من نمیدونم ناز کردن چه شکلیه
اما خودم همش صدامو کوچولو میکنم و با زبون بچه گانه و شیرین از شوهرم چیزی میخوام و قربون صدقه اش میرم و خودمو میچسبونم بهش و لپمو میبرم جلوی لبش و بهش میگم بوسم کن دیگه !
همیشه هم جواب داده و حرفم پیش رفته
اخه شوهرم از این کارام خوشش میاد از لبخنداش معلومه
اما اگه یه موقعی برام کاری رو که میخوام نکنه منم با مهربونی و خنده قبول میکنم و اصلا جنگ اعصاب راه نمیندازم
اگه خیلی واجب بود میزارم برا چند روز دیگه و با یه ترفند دیگه اقدام میکنم
شوهر من اخلاقش طوریه که دوست داره اکثر اوقات زنش خودش رو براش لوس کنه و مثل دختر بچه ها همش خودش رو بندازه تو بغلش
منم که از خدا خواسته...
از در که میاد تو میپرم تو بغلش مگر اینکه خیلی خسته و کوفته باشه