2733
2734
عنوان

تنهاترینم خیلی عقده ای هستی 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 26 پست

@تنهاترینم    

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عه مرمری کاربریت چجوری ازاد شد؟  @مرمری1372    

برم گردونن دیگه کاری نکرده بودم ک 

الان باز میفهمن برگشتم میریزن تو تاپیکا😒

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
برم گردونن دیگه کاری نکرده بودم ک  الان باز میفهمن برگشتم میریزن تو تاپیکا😒

من یه کاربری داشتم صدبار تاپیک زدم توی تماس با ما گفتم باز نشد، خوشبحالت😐💋

روزمرگی هامو یادتون میدم... مطمئنم ترفندای باحالیه ب تاپیکام سر بزنید😉(تبلیغ نیست 😐بخونین میفهمین منظورم چیه) 
2740
من یه کاربری داشتم صدبار تاپیک زدم توی تماس با ما گفتم باز نشد، خوشبحالت😐💋

😅😅😅خب حتما حرف سیاسی چیزی زدی 

من خودم گفتم تاپیکامو گزارش بزنن کاربریمم پرید واقعا بی گناه بودم😅

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
😅😅😅خب حتما حرف سیاسی چیزی زدی  من خودم گفتم تاپیکامو گزارش بزنن کاربریمم پرید واقعا بی گناه ...

ن والا بخاطر گزارش تاپیک ترکیدم🙁

روزمرگی هامو یادتون میدم... مطمئنم ترفندای باحالیه ب تاپیکام سر بزنید😉(تبلیغ نیست 😐بخونین میفهمین منظورم چیه) 
واقعا😱

🙁سه چهاربار توی تماس با ما گفتم تاپیک هم زدم ولی باز نمیکنن😒اینم شانس مایه