2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کدوم بیمه بیکاری نداره؟

خویش فرما بیمه بیکاری نداره. چون شما در واقع جایی مشغول نیستی که. ولی اگه بیمه ات رو کارفرما بریزه، یه روزی اخراج بشی یا شغلتو از دست بدی فکر کنم تا دو سال بیمه بیکاری میگیری 

خویش فرما بیمه بیکاری نداره. چون شما در واقع جایی مشغول نیستی که. ولی اگه بیمه ات رو کارفرما بریزه، ...

من جایی مشغول بودم که تعطیل شد و ۲ سال بیمه بیکاری گرفتم الان داره تموم می شه موندم خودم رد کنم یا بدم آشنامون که شرکت داره برام رد کنه؟

2738
من جایی مشغول بودم که تعطیل شد و ۲ سال بیمه بیکاری گرفتم الان داره تموم می شه موندم خودم رد کنم یا ب ...

اگه آشناتون رد کنه بهتره ولی از بیمه هر چند وقت یکبار میرن به کسب و کارها سر میزنن و نیروهارو بررسی می کنن. شاید دردسر بشه

من هر ۶ماه واریز میکنم که ۶ماه دوم سال یک میلیون شصد شد حدودن ماهی ۲۷۰ 

چند روز قبل از اینکه بیمه بیکاری تموم بشه باید به تامین اجتماعی مراجعه کنیم برای بیمه خویش فرما؟

چند روز قبل از اینکه بیمه بیکاری تموم بشه باید به تامین اجتماعی مراجعه کنیم برای بیمه خویش فرما؟

من چند روز مونده بود تموم شه پیگیر شدم چون نمیخواستم وقفه بیفته کارش نیم ساعت طول نکشید