2737
2734

من نمیدونم😕 چطور میشه یکی طرفدار استقلال میشه یکی طرفدار پرسپولیس 

دنباله دار دنبالتم چقدر کنم دادو بیداد با آسمونم قهرمو الکی بهم قولتو میداد، سرتو ماهو پس زدم آخه میگه اون نمیاد کهکشونا کاری کنید یه شب ستاره من بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرمز و بیشتر از رنگ ابی دوس دارم😊😂

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728

جمله تو بیشتر واسه مردم قابل درک نبود 😐

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

میگن بعضیه رو رنگ    قرمزا قدرت طلبن و ابیا یکم ارومتر 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738
نمیدونم از آبیاخوشم میاد

همین دیگ انگاری خیلیا دلیل ندارن طرف تیم نیستن انگار طرف رنگ هستن😕

دنباله دار دنبالتم چقدر کنم دادو بیداد با آسمونم قهرمو الکی بهم قولتو میداد، سرتو ماهو پس زدم آخه میگه اون نمیاد کهکشونا کاری کنید یه شب ستاره من بیاد
جمله تو بیشتر واسه مردم قابل درک نبود 😐

ن واضح بود بنظرم، دلیل طرفداریتون چیه؟ صرفا بخاطر این ک از رنگ آبی یا قرمز خوشتون میاد؟

میگن بعضیه رو رنگ    قرمزا قدرت طلبن و ابیا یکم ارومتر

عجب نمیدونستم مرسی🙏

2706