2737
2734
عنوان

مامانهای مهربون و با تجربه کمک

67 بازدید | 25 پست

دخترم ۲۱ ماهشه. ریفلاکس معده داره. یه مدت غذاخوردن خیلی دیر قورت میده. انگار قورت دادنی یه چیزی اذیتش میکنه. یا درد داره. بردم دکتر گلوش نگا کرد گفت سالمه. اگه تجربه دارید کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی چی?

بچه کوچیک حواست نمیشه یچی میخوره مثل پوست تخمه یا هسته ای چیزی گیر میکنه گلوش بعد نمیتونه غذا خوب بخوره.مادربزرگ‌من دستشو میزاره دو طرف گلوی بچه ب بالاپایین فشار میده رد میشه میره پایین.یکی از همسایشون پسرشو چت دفعه برده بود دکتر تشخیص نداده بودن اخرش اورده بود پیش مادربزرگم بچه شبش حالش خوب شده بوده واسه خواهرمو دختر عمومم که سه سالشونه این اتفاق افتاده ک بعد رد کردنش خوب شدن

2740
اره میمونه.ن نمیره باید با دست رد بشه‌من خودمم ی بار اینجوری شدم🤣..حالت تهوع داره؟اشتهاش کمه؟

آره. همش عق میزنه. بد غذاست. دکتر میگه بخاطر ریفلاکسشه. ولی پسرم هم ریفلاکس داشت اینطوری نبود

آره. همش عق میزنه. بد غذاست. دکتر میگه بخاطر ریفلاکسشه. ولی پسرم هم ریفلاکس داشت اینطوری نبود

من ک فکر میکنم قاروق..چیزی نزاشته دهنش؟خونتون جیزی زمین نبود؟تخمه ای هسته ای چیزی نخوردید؟

2706