2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر سالم هستین  روی هم رفته بله. مگر اینکه تو باردار شدن مشکل پیدا کنید و نشه و بعد برین آزمایش بدین. 

خارج ایران هم قبل بارداری آزمایش نمی دن. 

(البته اگر بیماری زمینه ای و... دارین که ازمایش لازمه داستانش فرق داره)

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2728
اگر سالم هستین  روی هم رفته بله. مگر اینکه تو باردار شدن مشکل پیدا کنید و نشه و بعد برین آزمایش ...

من سال ۹۱ واسه آزمایش رفتم گفت کم خونی خیلی ، چند ۱ ساله تقریبن خوردم هر روز ، ۲ جعبه قرص فیفول گرفتم یه جعبه خوردم ، یعنی هنوز کم خونم ؟

من سال ۹۱ واسه آزمایش رفتم گفت کم خونی خیلی ، چند ۱ ساله تقریبن خوردم هر روز ، ۲ جعبه قرص فیفول گرفت ...

نمی دونم واقعا اما احتمالا برای اینکه خیالتون راحت بشه یک آزمایش بدین بد نیست

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2740