2733
2734
عنوان

دوستان آشنا به وکالت (خیانت)

89 بازدید | 11 پست

یک زنی که مزاحم زندگیمونه میتونم شکایت کنم ؟ من ۵ ساله ازدواج کردم اون خانم دوست دخترزمان مجردی  همسرم هست . ولی بعداز ۵ سال با وجود پایداری زندگیمون و بچمون ولکن نیست ... البته این وسط خواهرشوهرو مادرشوهرم بهش بال و پر دادن چون اختلافاتی با من دارن . چیکار کنم ...همسرم موقعیت خوبی داره به خاطر اون  از رو نمیره .. من تا الان هیچ کاری نکردم... ولی دیکه باید یه کاری کنم ... 

همسرم فقط به فکر کارو بچشمونه .اصلا هرز نمیپرههه 

وقتی اون پیام میده به من نشون میده 

نمیخوام پر بازدید بره 

زود قفل میکنم فقط اونایی که آگاه به این مسائل هستن راهنماییم کنن🙏🙏

مردم چه پرو شدن  دهنشو سرویس کن بعدشم باید شوهرت محکم برخورد کنه جرات نکنه پیام بده بگه مزاحم زندگیمی داری ناراحتی ایجاد می‌کنی تو زندگیم شکایت میکنم ازت بعدشم فوش هایه زشت بده بهش دیگه جرات نکنه پیام بده یعنی چی آخه 

چرا همه فکر میکنن باید به خانومه برخورد بشه؟خانومه گناهی نداره

گلم مشکل همسره جنابعالیه که این قدر غیر قابل اطمینانه

اگه شوهرت جنبه ی محکم نگه داشتنه شلوارشو داشت اجازه نمیداد یه نفر سوم وارد زندگیتون بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردم چه پرو شدن  دهنشو سرویس کن بعدشم باید شوهرت محکم برخورد کنه جرات نکنه پیام بده بگه مزاحم ز ...

واقعاااا بعداز ۵ سال هنوز ناامید نشده ... 

از رو نمیره 

برای خودش زندگی درست نمیکنه 

2728

لازم میدونم برخورد جدی همسرتون با اون خانوم باشه عزیزم 

دلیل نیس چون دوست دخترش بود هیچی نگه 

همسرتم شول کرده بی احترامی نکنه 

کاری ندارم ولی شوهرت فوش کش کنه حله

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
چرا همه فکر میکنن باید به خانومه برخورد بشه؟خانومه گناهی نداره گلم مشکل همسره جنابعالیه که این قدر ...

نه قوربونت ...

شما مجردی؟؟

چرا یه خانم میدونه من هستم بچم هست از جامون تکون نمیخوریم 😅 نمیزاره بره . 

انقد زمونه بد شده .... 

نه قوربونت ... شما مجردی؟؟   چرا یه خانم میدونه من هستم بچم هست از جامون تکون نمیخوریم 😅 نمی ...

بله مجردم...یکی از دلایلشم همین طرز تفکرهاس و ترجیح میدم مجرد بمونم تا یه مرد هرز غیر قابل اعتماد همسرم بشه و هی بخاد دستم تو دلم باشه که نکنه یه جا طرف وا بده

نه قوربونت ... شما مجردی؟؟   چرا یه خانم میدونه من هستم بچم هست از جامون تکون نمیخوریم 😅 نمی ...

عزیزم فقط و فقط باید همسرت جلو ایشون و بگیره نمیره چون ازشوهرت ما  امید نشده با خودش میگه وقتی برخورد بدی نداره باهام یه روز نه یه روز نصبت به محبتم رام میشه 

2740
عزیزم فقط و فقط باید همسرت جلو ایشون و بگیره نمیره چون ازشوهرت ما  امید نشده با خودش میگه وقتی ...

👍👍👍🙏🙏

مرسی . بله واقعا .. شمارشو عوض کرده همسرم . پیش خودم فشح داد ... خواهرشوهرم دوباره شماره همسرمو داد بهش .. خواهرشوهرم دعواش شد با شوهرش سه روز رفته خونه این فکر کنید ...

فکز کنم باید از خواهرشوهر هم شکایت کنم 🙄😔 

بله مجردم...یکی از دلایلشم همین طرز تفکرهاس و ترجیح میدم مجرد بمونم تا یه مرد هرز غیر قابل اعتماد هم ...

من میگم یه خانوم چرا انقدر عزت نفسش پایبنه که حاضره تو نیمکت بشینه ... 

فقط همین