2733
2734
عنوان

زیر ۱۸ سال نیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 24 پست
یکی رفته شعر درباره ایران خونده ازاین شعرای حماسی ها بعد ناظم گفته یکی دیگم بیاد بخونه اسی رفته ی ...

😂اهنگ تهی هست

حالا استارتر با لحن خود دختره خوندی یا نه😂

مام یه بار تو مدرسه یه آهنگ از تتلو گذاشته بودیم پشت میکروفون

همه ی بچه ها تو حیاط تعجب کرده بودن

ناظممونم نمیدونست چه خبره خوشحال بود بچه ها از آهنگ خوششون اومده😂

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخ وای نگو ک از اهنگای جدیدش بوده

احتمالا اون موقع که استارتر خونده از اهنگای جدید بوده😂

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2728
😂اهنگ تهی هست حالا استارتر با لحن خود دختره خوندی یا نه😂 مام یه بار تو مدرسه یه آهنگ از ...

اوه اوه تتلو؟!ببینم از کدوم اهنگاش بود دقیقا ازونا نبود که توش فوش داده؟  

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
اوه اوه تتلو؟!ببینم از کدوم اهنگاش بود دقیقا ازونا نبود که توش فوش داده؟    

نه بابا ازون قدیمیاش که آدم وارانه تر بود.مثل بغلم کن و اذیت میشم بس که چشمات خوشگله 😐ونمیدونم این حرفا😂😂بعدا بچه ها تو کامپیوترش دیدن خودش سرچ کرده اهنگ جدید تتلو

فن تتلو شده بود😂😂😂😂😂😂

2738
خخخخ وای نگو ک از اهنگای جدیدش بوده

اها نه بابا😂ما اونموقع بود که یکم آدم شده بود

من رفتم نوحه بخونم خط اولو خوندم از استرس بقیش پرید ده دفعه خط اولو تکرار کردم گفت برو حفظش کن بعدا دوباره بیا😐بعده اون هیچ وقت نرفتم 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂