2737
2739

الان۴۳روزشه لباسای صفر بهش کوچیک شده

حالا سوالم اینه سایز صفر تا سه ماهه سایز بعدی سه تا شش

سایز سه تا شش بهش خیلی بزرگه من الان چه سایز بخرم؟

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید سایزیک بخری این چیزایی که روی لباسا نوشته رو ولشکن

مثلا پسرمن الان یکسالشه ولی لباس ۱۸ تا ۲۴ ماه میپوشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اگه صفر تنش  نمیره  یک بگیر  ولی رشد بشه  بیشن  سه تا شش تا هف ماه  بیشتر از قبله و زودتر رشد میکنه  و لباساش زود تر  کوچیک میشه  من باشم دوتا یک میگیرم دوتا دو 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738

عزیزم اسونه که سایز ۱اندازشه لباس نوزاد الان ،،فقط سایز ۱تنش کن ببین ،،ی مدت بزرکترشد سایز ۲براش اندازس ،،من فکرکردم توشکمته میخای ببینی چجوری بخری اندازظ بشه ،،،اینجوری ک اسونه عشقم سایز ۱بگیر ببین تنش کن اندازس

اولش براش بزرگ هست کم کم اندازه اش میشه همونجور که سایز صفر اولش براش بزرگ بوده بعد کوچیک شده اون الان تغییر سایز داده ولی هنوز سایز بعدی کاملا اندازه اش نیست طبیعی همه بچه ها همینجور هست

...