2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه متاسفانه...خیانت کرده

اها..... این میشه دلیل جدایی شما ،نه قبلیا

اگر قصد جدایی داری اینو ثابت کن 

ولی خیلیهامون خیانت دیدیم..... بزار یکم بگذره 

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
اها..... این میشه دلیل جدایی شما ،نه قبلیا اگر قصد جدایی داری اینو ثابت کن  ولی خیلیهامون خیا ...

آخه مدرک ندارم.....اه مشاور گفت کسی خیانت کرد دیگه به درد زندگی نمیخوره...ولش کن

آخه مدرک ندارم.....اه مشاور گفت کسی خیانت کرد دیگه به درد زندگی نمیخوره...ولش کن

عزیزم شما خودت بیماری...باید در تصمیم گیری احتیاط کنی. مشاور در شرایط ایده ال حرف میزنه. اره زنی ک سالمه، شاغله،بچه نداره، خانواده اش صحیح و سالمن و علاقه ای هم ب شوهرش نداره اره، اکر نمیتونه ببخشه باید طلاق بگیره

اما اگر یه جای کار بلنگه باید بیشتر فکر کنی

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

سه سال پیش شوهرم بهم خیانت کرد و انکار کرد و همچنان انکار میکنه...

من همه ی شرایطی و بخوام ازش طلاق بگیرمو داشتم. سالم بودم،شاغل بودم، بچه نداشتمو.... اما فقط بهش علاقه داشتم

علاقه نه به این معنا ک با وجود خیانت هنوزم دوستش داشته باشم!نه اصلا...اون موقع دیدن حالم ازش بهم میخورد

اما قبل خیانتش دوستش داشتم...

اگر قبل از اینکه بهم خیانت میکرد هم بهش علاقه نمیداشتم،طلاق میگرفتم

اما گفتم بزار به زندگیم فرصت بدم....

الان سه سال میگذره... به من و زندگیش علاقه مند تر شده... نمیدونم در اینده چه اتفاقی خواهد افتاد ولی خداروشکر فعلا خوبه همه چی. مثل زن و شوهر عادی هستیم

گرچه در این سه سال هر بار بحثمون میشد من حرف گذشته ها رو پیش میکشیدم و همیشه اون خاطره مایه ی عذاب و اشک من خواهد بود، ولی ولی ولی از اینکه دارم زندگی میکنم راضی ام...چون همسرم درست شده. خوب شده. گرچه اعتراف نمیکنه اما میدونه اشتباه کرده....

منم گفتم اشتباه کرده... این اشتباهو ممکن بود من بکنم...هر دو انسانیم و شیطان شیطان

عزیزم شما خودت بیماری...باید در تصمیم گیری احتیاط کنی. مشاور در شرایط ایده ال حرف میزنه. اره زنی ک س ...

جرو بحث و توقعات بیجای اون حالم رو بدتر میکنه،خداروشکر بچه ندارم...شاغل بودم قبلا ...ولی پشتوانه دارم خداروشکر و ...

گفت بخدا قسم خوردم کانون خانواده ها رو نپاشونیم ولی خیانت و کتک زدن هرگز درست نمیشه و دوباره تکرار خواهد شد

سه سال پیش شوهرم بهم خیانت کرد و انکار کرد و همچنان انکار میکنه... من همه ی شرایطی و بخوام ازش طلاق ...

آخه یه بار بخشیدم و دوباره تکرار کرده....این بار پنهان کارتر میشن....و تو کارشون حرفه ای تر...

2706