2737
2739
عنوان

دلم واسه شوهرم میسوزه

544 بازدید | 16 پست

باخونوادش به مشکل برخوردم...بهم بی احترامی شد..مادرش البته..همیشه بی احترامی میکنه..منم میخوام نرم دیگه اونجا.رفت و آمدو کمترش کنم...تویه کوچه زندگی میکنیم..به شوهرمم گفتم خودت میخوای بری برو.الان جاریم که عقده از شهرشون اومده اینجا مادرشوهرمم شوهرم رفته اونجا تورو افتاده گفته شمام میاید شام اون گفته نه..البته بهم پیام دادگفتم نه نمیام..الان باناراحتی گفت الان همشون اونجان من باید اینجا باشم.دلم براش سوخت گفتم ازبس ازمون خوششون میاد مابریم؟داداشت که مامیریم میره اتاق بالا.خواهرتم که میریم سریع پامیشه میره خونشون..باباتم که خودشو به خواب میزنه مادرتم که همش گوشه کنایه..حالاازمن خوششون نمیاد بخاطر تو نباید بود همش اینجوری رفتار کنن..این نشون میده توام برای کسی جزخودم مهم نیسی..هیچی نگفت اما من دارم توخودم بخاطرش میسوزم..چیکار کنم؟تودوراهی موندم

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...

اینم بگم که تازه دوماهی عروسی کردیم و مادرشوهرم اصلا مارو دعوت نکرد خودمون پاشدیم سه چهارباری واسه شام رفتیم اونجا..البته اوناروهم پنج باردعوت کردم..حالا امشب جاریم اومده تورو افتاده به شوهرم گفته بیاید

تو رو افتاده یعنی چی؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کار خوبی کردی نرفتی ، هر کس خودش باید به خودش احترام بزاره تا بقیه هم حواسشون باشه ، میتونی فردا یه سر بری جاریتو ببینی اگه واقعا لازمه ، شوهرتم باید خودش متوجه کارشون باشه 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2738
چی بگم ... شما از اول میدونستید مادرش مخالف شماس؟ قبل ازدواج

مخالف من نبود..خواهرشوهرم همکلاسیم بود..از بس بامن دعواش شد مادرشوهرمم پرمیکرد...من از چشم همشون افتادم...همیشه بدگویی منو پیش مادرش میکنه..حتی همین جریان آخری زیر سر اونه...خدا میدونه باهام چیکار کردن   

چرا بعد از دوماه عروسی باهات بد شدن؟ 

از قبل از عروسیتون مخالف شما بودن؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
کار خوبی کردی نرفتی ، هر کس خودش باید به خودش احترام بزاره تا بقیه هم حواسشون باشه ، میتونی فردا یه ...

جاریم نوه خواهر مادرشوهرمه..کلا دستشون تویه کاسس

مخالف من نبود..خواهرشوهرم همکلاسیم بود..از بس بامن دعواش شد مادرشوهرمم پرمیکرد...من از چشم همشون افت ...

خدا صبرت بده

ولی اینو بدون

شما هرجور که به خودت نگاه کنی بقیه هم همونجور نگات میکنن

اگه به خودت احترام بذاری و بدونی شانت بیشتر از اینه که بری اونجا خون به جیگرت کنن

اونا هم بعد از مدتی ممکنه متوجه شن و جلوی تو مراقب رفتارشون باشن

نمیدونم چی،بگم ولی بنظرم بخاطره همسرت برو اونا برات مهم نباشن..اینحور همسرت بیشتر قدرتو میدونه

دلم براش میسوزه ته دلش میدونه حق بامنه و اونا مقصرن ولی بهم میگه بی سیاستی..راستم میگه من خیلی سادم..

2706