2733
2739

باز میکنیش میبینی نوار بهداشتیا تو یه کیسه دیگن.مصرف بی رویه مشما .بجاش میتونستن یه کیسه های کوچیکی داخلش بذارن که هنگام دور ریختن نواربهداشتی رو داخل اون قرار بدیم حداقل به یه دردی هم میخورد .واقعا که چی ؟!نفهمیدم روشم نوشته سالها همراهی شما پشتوانه ما برای تغییرات بزرگ است بسته بندی بیرونی را باز کنید تا اولین قدمی که در این مسیر برداشته ایم را ببینید.اولین بار فکر کردم مشکلی تو خط تولید به وجود اومده دو تا روکش زدن

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

عزیزدلم اونو نذاشتن برای مصارف عادی 

گذاشتن برای کسی که یه مدت کوتاه میخواد جایی بره و میخواد با خودش یکی دوتا نوار ببره اینجوری بهداشتی میمونه

شما ک جایی نمیری از اون معمولیا بخر

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزدلم اونو نذاشتن برای مصارف عادی  گذاشتن برای کسی که یه مدت کوتاه میخواد جایی بره و میخواد ...

این معمولیشه .روش روکس آبی داره باز میکنی روکش صورتی.هر کی بخواد جایی بره از کیسه فریزر استفاده میکنه خب

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

من که راضیم

جدیدرو که برمیدارم قدیمیرو میپیچونم دور به قول شما مشمبا داخل سطل حال بهم زن نمیشه😐

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2738
این معمولیشه .روش روکس آبی داره باز میکنی روکش صورتی.هر کی بخواد جایی بره از کیسه فریزر استفاده میکن ...

خب از یه برند دیگه بخرین

یه یکی و اتفاقی کیفتو باز کنه نوار توی کیسه فریزر خیلی زشته

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

من نانسیو خوشم نمیاد 

مای لیدی هم ارزون هم خوب البته بهتر ازین کسی میدونه بگه قیمت مهم نی فقط نرم و جدب لالا باشه مای لیدی جذبش خوبه ولی سفته خیلی 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
ببخشید ،شما از کاپ استفاده میکنید؟

نه ولی از بقیه شنبدم خیلی محشره

من ایشالله وقتی متاهل شدم حتما استفاده میکنم😊

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2706