2733
2734
عنوان

دعوا با دوست پررو

462 بازدید | 8 پست

بچه ها من یه دوستی داشتم کلا خیلی حسود بود من خیلی باهاش صمیمی بودم اینم بهتون بگم خیلی خیلی زندگی معمولی دارن و قیافش هم بده خیلی دوسش هم معمولی ولی من خیلی خیلی ازش سر ترم همش الکی می گفت فلانی بهم حسودی می کنه و به همه می گفت دهاتی...به منم می گفت به خواهرش حسودی می کنه و هر روز به من می گفت به کیا حسودی می کنی؟بعد می گفت من به تو حسودی می کنم تو این دوران قرنطینه من با این چت می کردم و این دوستم غیبت یکی رو می کرد منم برای اینکه باهاش همراه بشم منم غیبت شو نکردم و این رفت پیام من و به اون یکی فرستاد و دعوای مفصلی به پا کرد ولی بعدش با همونی که غیبتش و کردم دوست شدیم و من رابطم و با این یکی قطع کردم ولی باز هر روز بهم پیام میداد که ببخشید و این حرف ها...منم بخشیدمش....ولی بعد از سه هفته تو ی گروه هی به من تیکه مینداخت و از خودش ویدیو می گرفت و می گفت من باربی ام و همه بهم حسودی می کنن منم باهاش دعوا کردم و کلا دوستیمون تموم شد حالا هی چند روز بهم پیام میده و یجورایی عذر خواهی می کنه حالا من باهاش چی کار کنم؟؟؟؟

رابطتو باهاش قطع کن چقد رومخهههههههههههههه

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ادما عوض نمیشن پس خودتو خسته نکن 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2740

در این حد خانواده ی تازه به دوران رسیده ای داره که میگه بابام داشت مختار میدید بعد مامانم گرفت تلویزیون و خاموش کرد گفت این سریال ها رو دهاتی ها می بینن