2737
2739
عنوان

عجیب ترین ویاری ک دیدین چی بوده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 69 پست
فداتشم. من الان هفت ماهمه ولی هنوز از ماهی بدم میاد

ای جووونم نیتی دوست نداره دیگه

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
من بگمم نمیخرن برام میگه ضرر داره

شوهر منم نمیخره میگه ضرر داره خودمم عذاب وجدان میگیرم میخورم ولی دوباره از دیروز رفته تو مخم😬

معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم🌹❤️🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیروز رفتیم خرید انقد برام جالب اومد خرمالو کاملا رسیده بود تو مغازه

اره ما هم الان میخریم 

من تقریبا ۲۰ روز پیش دلم خرمالو خواست که نبود

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
2728
شنیدم ویار بخاطر کمبود ویتامینه    مخصوصا کمبود آهن

نه من آزمایش چکاپ قبل حاملگی دادم هیچ کمبودی نداشتم.  اما ویارم خیلی خیلی شدیده ‌ خارج از تصور

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
شوهر منم نمیخره میگه ضرر داره خودمم عذاب وجدان میگیرم میخورم ولی دوباره از دیروز رفته تو مخم😬

برامن نخریدنی خودم میرم مغازه میگیرم موقعی ک میره شیفت بعد خوردنش کلی ناراحت میشم

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
برامن نخریدنی خودم میرم مغازه میگیرم موقعی ک میره شیفت بعد خوردنش کلی ناراحت میشم

من خودم نمیتونم برم بگیرم استراحت مطلقم ویارم اونجوری نیست ک گریه کنم یا حتما بخوام هوس میکنم چندبار خودم درست کردم ولی وزنمم خیییییلی بالا رفته بخاطر خوردن همین چیزا خیییلیم هوس شکلات و شیرینی میکنم

من خودم نمیتونم برم بگیرم استراحت مطلقم ویارم اونجوری نیست ک گریه کنم یا حتما بخوام هوس میکنم چندبار ...

اخ اخ وزنو نگو من ک الان خیلی زیادم هنوز سه ماهمه خدا تا اخر کمکم کنه

2740
اخ اخ وزنو نگو من ک الان خیلی زیادم هنوز سه ماهمه خدا تا اخر کمکم کنه

از الان كمتر بخور ك ماه هاي اخر ك وزن گيريه مشكل نداشته باشه