2733
2734
عنوان

عجیب ترین ویاری ک دیدین چی بوده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویار یعنی دوست داری بخوری 

والا من دیدم بعضیا میگن ویار دارم نمیخورن بعضیام میگن ویار داریم میخورن 🤠🤠🤠🤠🤠🤣🤣🤣

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
ولی چقد سخت و بد ویار...من ی هفته فقط ب بوی پسرم حساس بودم ک رفع شد خدارو شکر

ن زنداییم خیلی زن فانتزی و ب روزی الان تو ی حیاط با ننجونم  هست میگه حالم خوبه آرامش دارم 😨😧😧😧😨😨😨😨😨

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2728
ویار گچ دیوار دیدم...ویار مهر و تسبیحایی ک از تربت هستن دیدم..خودمم هیچی نمیخوام فقط چیزای ترش🤣الان ...

زرشک خیلیییییییی کم بخور

در حدی یکم بخور ویارش بیوفته

زرشک عامل سقط

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
2740
ویار گچ دیوار دیدم...ویار مهر و تسبیحایی ک از تربت هستن دیدم..خودمم هیچی نمیخوام فقط چیزای ترش🤣الان ...

زرشک ک سقط میاره

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده

من در حد یه نقطه ویار ترشی دارم😬

برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
والا من دیدم بعضیا میگن ویار دارم نمیخورن بعضیام میگن ویار داریم میخورن 🤠🤠🤠🤠🤠🤣🤣🤣

ویار ک دوست ندارن بخورن مثلا من ب چیزای ترش ویار دارم شیرینی نمیتونم بخورم...

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
خیار شور خیلی طرفدار داره نه؟؟من برام یه خورده عجیبه☺

اوووم اره

تیشرت هایی شوهرم دوست داشتم بوی عطرشو😄

مامانم میگفت عمه ت قیر میجویید🤣

خواهر شوهر اجیم به اون تیتراژ شروع خبر که لا الله انگزه انگزه 🤣🤣🤣🤣 میگفت عصبی میشد و حالش بد میشد  بالا میاورد

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2706