2737
2734

ما یه تویوتا کمری داشتیم دو هفته پیش که دیدیم خوب فروش میره فروختیم میخواستیم یه چیزیم روش بزلریم یه  خونه کوچیک بخریم و بدیم اجاره.ماشین رو به قیمت خوبی فروختیم ولی اشتباه کردیم تو خرید ملک هی این دست اون دست کردیم هیچی پسندمون نشد تا یهو خونه گرونتر شد و ما چیز بدرد بخوری با پولمون نمیتونستیم بخریم از اون ورم پولمون تو حسابمون هی بی ارزشتر شد حالا از همه چی بدتر ماشینمونم ۱۵۰ میلیون گرونتر شد.یعنی از همه جهات ضرر کردیم.حالا یک هفتست دارم دق میکنم از غصه نه خواب دارم نه خوراک.همش میخوام به خودم دلخوشی بدم بگم اشکال نداره عوضش خدا سلامتی داده بهمون و از این حرفا ولی هیچ جوره دلم آروم نمیگیره.حالا هم ماشین خوبمون رفته هم پولمون.دارم دق میکنم.لعنت به کسایی که این مملکت رو اینجوری کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید خونرو پیدا میکردید بعد ماشینو میفروختین.ماشین همیشه پوله

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببخشید عزیزم اول باید یه خونه رو نشون میکردین بعد ماشینو میفروختین

عیبی نداره حالا ضرر به جون نرسه

پول جاش میاد ان شاءالله

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

خب اگه آدم بخواد غصه ی پول از دست رفته رو بخوره هسچی. دیگه من 150 گرم طلامو با گرمی 350 فروختم باز از یه طرف دیگه دلار 17 خریدیم 10 فروختیم خخخخخ ولی الان شدیم صاخب خونه و لطف خداتو اون بود که همون موقع ضرر کردیم الان خونمون چند برابر شده

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2740

خب حق داری ناراحت باشی

باید فوری برا خرید خونه اقدام میکردین چون وضعیت ثبات نداره فردا بلند شی همه چی گرونتر شده

حالا جلو ضررو هرجا بگیری منفعته، همین امروز یه ماشینی چیزی باهاش بخرید یا برید اطراف تهرانو بگردین شاید خونه گیر اومد

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️

این مملکت هیچیش رو حساب نیس شما ک قصد خرید داشتی باید خونرو اول پیدا میکردی قولنامش میکردی ماشینتو درجا میفروختی سریع باید جابجا میکردی اشتباه ازخودتونم بوده صما ک میدونید قیمتا لحظه ای شده دیگه ریسک نباید کرد حالا اتفاقیه ک افتاده 

خب اگه آدم بخواد غصه ی پول از دست رفته رو بخوره هسچی. دیگه من 150 گرم طلامو با گرمی 350 فروختم باز ا ...

خدا رو شکر.توروخدا واسه ما هم دعا کن.ما هم با کلی سختی این پولا رو جمع کرده بودیم