2737
2739
عنوان

برم سر خونه زندگیم یاچی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرو عزیزم اول بره سربازی بعدشم بره سرکار بعد ازدواج الان با چجور شرایطی میخواد زندگی و اموراتش رو بگذرونه ؟ بعدشم پسر بزرگی که زن گرفته باید خودش جنم داشته باشه و نیازی به پول باباش نداشته باشه و پدرشوهرت هیچ وظیفه ای نداره اگرم کمکی بکنه لطف کرده فقط همین 

2731

اگه صبوری برو من همسرم یربازیشو نرفته ولی هم شغلش پر در امد هم‌خونه داریم 

ولی فقط به خاطر همون سربازی من خیلی گاهی بی اعصاب میشم 

حالا دیگه ببین برای تو یه مورد نیس اگه کشش داری من اینقدر عصبی میشم تازگیا تو فکر جدایی ام

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2738
دقیقا چی کار کنم؟  

بمون ببین جربزه داره کار پیدا کنه 

ببین عرضه داره خودش تلاش کنه زودتر خونه اجاره کنه 

بمون و پافشاری کن که خونه میخوای اگر پولدارن بخرن خب!

نخریدن نهایت پول پیش و کمک به خرج عروسی کنن!

توام زیاد خانومی نکن هی بگو عیب نداره! آخر میگن از سرت هم زیاده هیچ کاری هم نکردن!

بذار بفهمه خواسته داری و دلت میخواد و خانومی میکنی

فقط آروم و مهربون و مظلوم باش در عین حال حرف بزن

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
ب هیچ وجه خودتو بدبخت نکن اگه راهی هس جدا شو زندگی خیلی سخته بچه بازی نیس بری زیر یه سقف برگشتنت سخت ...

دقیقا

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

بهت دوروع گفته واقعا فکر کنم این وسط بتونی یه کارایی بکنی چون درمورد شرایطش بهت دروغ گفته میتونی از لحاظ حقوقی اقدام کنی 

با ین چیزایی که تو گفتی من نزرم اینه نری خوب خرجتون بالخره باید از کار شوهرت دربیاد که میگی بیکاره اگهنرری هم 

دوره ی نامزدیت طولانی میشه بالخره باید تهش یه چیزی از شوهرت دربیاد مثلا برنانش چیه دنبال کار هست ؟ اگه نامزد بمونین تا کی میتونه شرایط رو دزست کنه اینارو باهاش حرف بزن قاطع من نمیخوام بهت بگم به هم بزنی فقط میخوام بگم شل نگیری که از دستت در بره چون مردا پشتشون باد میخوره تااخر میمونن خونه کنترل میگیرن دستشون قشنگ تصمیم درست بگیرین البته خدا روزی رسونه و بزرگ ان شالله یه کار خوب گیر شوهرت بیاد کاش باپدرش حرف بزنن کمک کنه 

ب هیچ وجه خودتو بدبخت نکن اگه راهی هس جدا شو زندگی خیلی سخته بچه بازی نیس بری زیر یه سقف برگشتنت سخت ...

خیلی فک می کنم به جدایی ولی دوسش دارم دارم احساسی تصمیم می گیرم کاملا جدا از مالی فرهنگی هم بهشون نمی خورم

2706