2733
2734
عنوان

خانومایی که مشکل مالی دارین با درد دندونتون چیکار میکنید😥

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 59 پست
اهل کجایی 

مشهدم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
افرینننن ک اولش میگید کاربر مرد . من ب اسما توجه نمیکنم خیلی وقتا قربون صدقه طرف میرم بعد میفهمم ...

این بنده خدا همیشه مراعات می کنه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه اشتباه نکنم توی دانشکده های پزشکی با هزینه پایین تر درمانشون میکنن

یه درمانگاهای دولتی هست که با هزینه خیلی پایین کار میکنن..مثلا یادمه عموم۲  ۳  سال پیش دماغش شکست بعد با ۱۰۰ تومن براش عمل کردن😐😐

برا ما اسمش درمانگاه سلامته ولی برا بقیه جاهای ایران نمیدونم وجود داره یا نه🤷‍♀️🤷‍♀️

در حال تثبیت وزن😎
2740
باش🙂 در کل باید داشت اونم الان دیگه زیاد😌

همه میخان داشته باشن اما سخته💔ولی بازم روزی رسون خداس

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

عزیزم از تاپیکت خیلی متاثر شدم 

به هر قیمتی شده برو درستش کن 

ببین عزیزم 

درمانگاههای خیریه 

یه بخشی دارن به نام مددکاری 

اونجا بری صحبت کنی بهت نامه میده برای بخش دندانپزشکی 

خیلی خیلی هزینه کمی می گیرن 

و بقولی باهات راه میان 

البته با این اوضاع دلار 

هزینه های دندانپزشکی وحشتناک شده

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮