2733
2734
عنوان

خانومایی که مشکل مالی دارین با درد دندونتون چیکار میکنید😥

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 59 پست
میشه بیشتر توضیح بدین

توی گوگل سرچ کن بنیان کارت 

یه توضیح مختصر میدم

یه جور شرکت بیمه ای هست که با بعضی دندون پزشکا قرار داد دارن

۲۵۰ واریز میکنی برا یه سال ، 

میری مطب پزشکی که توی شهرتون باهاش قرار داد دارن، هرچی هزینه دندونات شد ،نصف قیمت باهات حساب میشه

میتونی یه سال کارتش رو بگیری و هرچی کار دندون داری توی اون سال انجام بدی

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرینننن ک اولش میگید کاربر مرد . من ب اسما توجه نمیکنم خیلی وقتا قربون صدقه طرف میرم بعد میفهمم ...

وای من روزای اول که عضو شده بودم یادمه خیلی فاز مهربونبیی برداشته بودم هر کی تاپیک میزد کامنت میزاشتم آره خواهر اینجوری اونجوری بعد تو هر تاپیک ۴ ۵ نفر ریپ میزدن کاربر آقاس حالا بیا و بگو نفهمیدم

خلاصه گذشت دیدم اینجا بعضا خواهراشونم خواهر نیست  دیگه ترک کردم😂

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

از لوازم دندانسازی خمیر پانسمان بخر.

دونه ای ۴۰ تمنه

بعد بیار خونه دندونتو خوووووب تمیز کن و ات اشغالاشو خالی کن.

هر کجاش که سوراخه از اون پانسمانه پر کن داخلش رو با دستت یا خلال دندان.

بعد که پر کردی داخلش رو یکی دو ساعت هیچی نخور تا اون سفت بشه.

این همون خمیر پانسمانی هست که موقع عصب کشی بعد خالی کردن دندون میزارن و دو سه روز بعد خالی میکنن و مواد کامپوزیت میزارن جاش.

این خمیر باعث میشه مواد غذایی و شیرین و ...داخل دندون نره و اعصابش تحریک نکنه

باعث میشه اعصاب و ریشه دندون از میکروب و باکتری در امان بمونه و ابسه نکنه و عفونی نشه و باد نکنه.

تا دو سه ماه کارتو حل میکنه تا اون موقع هم پول جمع کن برو دندان پزشکی

2728
چی هست؟؟🤔🤔

توی گوگل سرچ کن بنیان کارت 

یه توضیح مختصر میدم

یه جور شرکت بیمه ای هست که با بعضی دندون پزشکا قرار داد دارن

۲۵۰ واریز میکنی برا یه سال ، 

میری مطب پزشکی که توی شهرتون باهاش قرار داد دارن، هرچی هزینه دندونات شد ،نصف قیمت باهات حساب میشه

میتونی یه سال کارتش رو بگیری و هرچی کار دندون داری توی اون سال انجام بدی

خواهر شوهرم این کارتو گرفت راضی بود 

وای من روزای اول که عضو شده بودم یادمه خیلی فاز مهربونبیی برداشته بودم هر کی تاپیک میزد کامنت میزاشت ...

😂😂😂😂👌دقیقا

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2738
از لوازم دندانسازی خمیر پانسمان بخر. دونه ای ۴۰ تمنه بعد بیار خونه دندونتو خوووووب تمیز کن و ات اش ...

خودم الان یه دندان به شدت سوراخ دارم که با این ماده پر کردم و قراره ماه بعد برم.

عکس خمیر نخوایین چون خودم ندارمش و خونه مادرم هست و از اون گرفتم و پر کردم داخل دندونم

توی گوگل سرچ کن بنیان کارت  یه توضیح مختصر میدم یه جور شرکت بیمه ای هست که با بعضی دندون پزشک ...

جسارتا دوست عزیز

اول باید  اسی بره ببینه دندونپزشکای شهرشون همچین چیزی رو میشناسن یا قرداد دارن یا نه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
جسارتا دوست عزیز اول باید  اسی بره ببینه دندونپزشکای شهرشون همچین چیزی رو میشناسن یا قرداد دار ...

درسته 

بخاطر همین گفتم گوگل کنن

ولی مراکز استان دارن،  می ارزه بری 

2706