2733
2739
عنوان

گناهه من چیه چرا باید بخاطر ی عروسی شبا با بغض بخابم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 63 پست

شرایط خیلی سختیه و شما تنها این مشکل رو نداری به این فکر کن که خیلی ها مجردن و دلشون میخواد ازدواج کنن خیلی ها نامزدن و دلشون میخواد خونه و وسایل زندگی رو اماده کنن و نمیتونن به خاطر داشته هات خدا رو شکر کن و بدون زندگی الانت ارزوی خیلی ها ممکنه باشه

من عاشق و شیدای توام
الان که یکساله راضی نشدن من برات دعا میکنم تو هم واسه من دعا کن

بخدا همیشه برا همه عاشقا سر نماز دعا میکنم... انشالله ک برسید ب هم گلم ❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم توی یک بحران به این بزرگی خیلییییی ها غرامت دادن و برنامه های بزرگ زندگیشون کنسل شد، من خودم با هزار عشق، شش سال دکتری خوندم و هرشب خواب جلسه ی دفاعمو میدیدم وکلی براش رویا داشتم... حتی لیست مهمونامم نوشته بودم!!! اما به جبر زمانه و این ویروس منحوس، مجبور شدم خیلی ساده و حتی بصورت مجازی دفاع کنم! چند روزی هم ناراحت بودم اما الان که بهش فکر میکنم میگم واقعا حکمتی داشت...

خداروشکر که وجودتون سالمه و عشقتون خالص، خیلیها حتی توی این بحران، از جون عزیزاشون غرامت دادن و داغدار شدن! دیگه یک عروسی نگرفتن که در برابر این مساله هیچه واقعا... باور کن عروسی هم بگیری نهایتا فقط دو سه سال اول شااااید با ذوق عکس و فیلمتو ببینی و... بعد دیگه تقریبا همه چیز به فراموشی سپرده میشه...

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2728