2737
2734
عنوان

گناهه من چیه چرا باید بخاطر ی عروسی شبا با بغض بخابم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 63 پست

تو این خرجای گرون به نظر من ک حتی کرونا هم نبود نمیصرفید عروسی گرفتن ...

اونم چی هر عروسی هم ک میگرفتی حتی به بهترین نحو اخرش میگفتن عروس ارایشش زشت بود لباسش فلان بود موهاش بیسار بود غذاشون اینجوری بود کادوهاشون اونجوری بود خانواده عروس اینطوری بودن خانواده داماد اونطوری بودن...

ول کن بابا مهم چندتا عکس یادگاریه ک میرید اتلیه میگیرد از شر وراجی های بقیه و استرس عروسی هم راحت میشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

می‌دونی امثال من آرزو دارن

حتی ی لحظه هم که شده 

زودتر به عشق شون برسن و زندگی شونو کنارش شروع کنند..،؟

می‌دونی من حسرت اینو دارم الان اونی که دوسش دارم کنارم باشه و باهاش بتونم ثانیه هامو سپری کنم؟

شکر کن کنار همسرتی....

می‌دونم خاطره قشنگی

اما چی قشنگ تر و شیرین تر از هرچه زودتر رسیدن به اونی که دوسش داری....

کاش منم بهش برسم هیییچ مراسمی هم نمیخام بخدا فقط از این وضع راحت شم 

چقدر ما مظلوم دوسشون داریم 🖤 کاش خودشون میدونستن وگرنه نمیذاشتن اینقدر غصه بخوریم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738

عزیز جان آنقدر سخت نگیر.

این روزا ب اندازه ی کافی سخت هست دیگه با این حرفا برای خودت سخت ترش نکن. 

منم با ی مراسم خیلی خیلی ساده اونم تو خونه،زندگیم رو شروع کردم.حتی آتلیه هم نرفتم ب خدا هیچ اتفاقی هم نیافتاد.

ب نظرم فعلا برو سر زندگیت بعدا کلی مناسبت هست اونوقت جشن مفصل بگیر.مثل سالگرد ازدواج و ...

غصه نخور خواهری .

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!

حالا فامیل ما دوسال پیش بدون عروسی رفت سر زندگیش عوضش رفتن ماه عسل خارج از کشور هم ترکیه هم دبی 

داماد دکتره خانومش استاد دانشگاه ...

جشن عقدم حتی نداشتن 

انقدم خانومش خوشحال بود بقیه ک میگفتن چرا اینطوری میگفت ما مشغلمون زیاده حوصله این مهمونی های شلوغ و سنگینم نداریم اینجوری راحت تر بود واسمون 

فقط و فقط یک مهمونی خیلی ساده شام تو رستوران گرفتن عروس با مانتو سفید اومده بود و دسته گل تامام حتی اتلیه هم نرفته بودن

خودش میمونه مامان باباش نمیذارن..

بخدا من ب این نتیجه رسیدم ک اگه عاشقت باشه همه کار میکنه برا رسیدن بهت... اونارم راضی میکنه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706