2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود مردم شعورشون نمیرسه کروناست و نرن جای تفریحی. باید زور بالا سرشون باشه

اره واقعا كرونا هوشمند شده مردم ك ميرن سركار و تو مترو ميچپن كرونا نيس😒

كرونا حالا حالا ها با اين هر سري تعطيل كردن ها درست نميشه

شما قطعا همسرت رروز ميره سركار پس در معرض خطري

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
من چیزی نمیگم دیگ کاربریمو میبدن دیگ خطی ندارم بخام بیام😅

نه بابا اينطوري بود همون چنتارو ميبردن چه ربطي به اينكه كل پل رو ببندن داره؟

اخرش ك بازش ميكنن چنتا دهه ٨٠ اي ديگه ميرن توش🤷🏻‍♀️

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
2731
اره واقعا كرونا هوشمند شده مردم ك ميرن سركار و تو مترو ميچپن كرونا نيس😒 كرونا حالا حالا ها با اين ...

سرکار رفتن اجباریه ولی پاساژ و پیک نیک و مسافرت اجباری نیست. درک فرق بین اینا انقدر سخته؟؟؟؟

صفه رو بستن؟جمعه صبح ميشه رفت صفه؟

ن همجا بیتس ناژوونو ک پلیسم نبود همه چراغاخاموش و همه ورودیاشو بلوک چیده بودن حتی اون راهای قایمکیش

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
واس چی

اصفهان اوضاعش بخیمه از شنبه همه جا دوباره بسته میشه همه راها از امروزم تمام مکانهای عمومیت بستن

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
2738
سرکار رفتن اجباریه ولی پاساژ و پیک نیک و مسافرت اجباری نیست. درک فرق بین اینا انقدر سخته؟؟؟؟

كرونا هر دو جا هست نميگه تو اجباري اومدي بيرون يا ن

اميدوارم فهميده باشي بخاطر اقتصاد معيوب ادمها دارن كشته ميشن چون به جاي اينكه يك ماه همه از خونه بيرون نيان مجبورن بيرون بيان

و بيرون اومدن هم مصادف ميشه با عادي سازي تردد

وگرنه توي خود چين همين الان دارن كنسرت هاي چند هزار نفري توي هم ميگيرن

با بيرون نرفتن هاي كسي كرونا نميره مگر اينكه كل مملكت قرنطينه جدي بشه

هر شهر و روستا قرنطينه باشه به مدت يك ماه

كرونا هر دو جا هست نميگه تو اجباري اومدي بيرون يا ن اميدوارم فهميده باشي بخاطر اقتصاد معيوب ادمها د ...

قطعا هرچی بیشتر بیرون برن ریسک ابتلا خیلی میره بالاتر. فکر نمیکنم فهمیدنش انقدر سخت باشه. و توضیح بیشتر از حوصله ی من خارجه. شبتون خوش.