2737
2734
عنوان

شوهرم رفت دستشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 23004 بازدید | 261 پست
اوهوم ، موبایل بود کیلی خنگ 

😂😂😂😂😂😂😂ایران نیستید؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نیستم 

دست راستتون زیر سر ماها😕 هرجا هستید شاد و سلامت باشید دوست گل

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

دوستان من تو کلنیک ترک اعتیاد با متادون کار میکنم... خیلی هاشون گفتن ک ما زن هامون نمیدون مصرف میکنیم... تو ماشین.. تو انباری. تو محل کار... تو کمد. خیلی جاهای دیگه پنهان میکنیم 

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
2738

دوستای عزیزم مجردا و متاهلا مامانای مهربون میشه دعام کنید منم مادر بشم یا معلم بشم دلم دل خوشی میخواد با اینا جور میشه لطفا امضام رو بخونید عزیزان دل

سپاس🤲🤲🤲

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

بچه ها الان با کلی تمرکز بع خاطر اوردم که کاسه توالت خشک بود.الانم دستشویی رو رفتم گشتم .هیچی نبود.ولی واقعا اخلاقش خیلی عجیب بود .از دستشویی اومد بیرون گفتم آخ دلم درد میکنه برم دستشویی گفت میری حالا.بعد رفت رو تخت .دید دارم میرم دستشویی گفت بیا اینجا پیشم بعد برو.نمیفهمم.قرص خوردم الان از سر درد.

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2706