2752
2734
عنوان

شوهرم رفت دستشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 23166 بازدید | 261 پست
خوب شاید دستشویی نکرده رفته نشسته نیومده پاشده اومده بیرون برامنم پیش اومده

آخه  روی کاسه میشینید     تو اون حالت   ناخودآگاه ی چند قطره 

میاد  ادرار

من محض احتیاط  آب ب خودم میگیرم    بعد پا میشم 

حتی اگه حس کنم چیزی نیومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا ینی امکانش نیس معتاد باشه؟

انکانش هست امکان خیلی چیزا هست ولی چرا همیشه بدترین امکانو میگید مگه شما با همسرش برخوردی داشتید ک اینجوری میگید الان بخوام از اون لحاظ بگم انقد چیزای دیگه میتونم بگم چرا تو دلشو بیخود و بی جهت خالی کنم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
همه مردا اینجوری بی نزاکت نیستن حداقل من تو خانوادم ندیدم همچین چیزی رو

والا منم تاحالا ندیدم همچین چیزی تو اطرافم حالا تو نی نی سایت یه چیزایی راجب مردا میگن آدم فک میکنه بوگندو ترین نجس ترین موجودات مردان چه خبره بابا لابد بعضیا ادم کثیف زیاد اطراف شونه

پروفایل خودمم کپی نشه 😏❌
اینایی  ک میگن گوزیده و چسیده اخه مردا مگ براشون مهمه کجا بدن کجا ندن برا ی گوز و چس پاشه بره د ...

بله من همسرم یبار ازش در رفت بیچاره کلی خجالت کشید اصرار داشت صدا از بیرون اومده بنطرت چندش نیست تو خونه اینکار واقعا؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
انکانش هست امکان خیلی چیزا هست ولی چرا همیشه بدترین امکانو میگید مگه شما با همسرش برخوردی داشتید ک ا ...

چراخالی کنی؟اومده راهنمایی بگیره باید احتمالا رو گفت

شمام میدونی ب نظرم بگو

نیمده دلشو الکی قرص کنیم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
والا منم تاحالا ندیدم همچین چیزی تو اطرافم حالا تو نی نی سایت یه چیزایی راجب مردا میگن آدم فک میکنه ...

خخخ  کلا اینجا ادم متعجبه از اول تا اخر😂

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
چراخالی کنی؟اومده راهنمایی بگیره باید احتمالا رو گفت شمام میدونی ب نظرم بگو نیمده دلشو الکی قرص کن ...

اسی سقف کاذبو بگرد حتما اونجا گوشی مخفی داره شایدم سرنگ تو رگی زده انداخته اونجا یه دو کیسه هم هروئین تو قسمت سیفون توالت فرنگی قایم کرده اینارم ببین😐😐😂😂😂😂خوبه؟

2706