2737
2739

اره نیست 

اومدی این چرندیاتو بگی دونفرم بیان دلداریت بدن ک چی بشه کفر میخوای بگی بگو ولی ن توی همچین جایی

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید خیلی صداش بزنی

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...

عزیز دل پست هر مشکل و گره ای حکمتیه که من و شما سر در نمیاریم خدا به وقتش به حاجتمون میرسونه اما به زمان خودش نه ما

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

به قول قدیمیا 😏 مصلحت نیس 🙄 نبوده و نخواهد بود

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2738
اره نیست  اومدی این چرندیاتو بگی دونفرم بیان دلداریت بدن ک چی بشه کفر میخوای بگی بگو ولی ن توی ...

بعضیا به دلداری احتیاج دارن؛حرفی که زده  کفر نیست. شما ناراحتی دلشو نشکن نیا اینجا ـ حتما مشکلی داره مگرنه از زندگیش سیر نیود شما همه چیتون محیاست. که این حرفو میزنین

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
بله هر کس به نوعی خدا رو صدا میزنه یکی با دعا و مناجات بقیه با نجوا و نیایش و ....

درسته اينا لازمه ولي كافي نيست 

بايد همه زندگيت بشه خدا جز خدا و رضايت خدا چيزي نبيني اينايي ك ميگم شعار نيست تجربه شخصيه خودمه ببخش اينجا بيشتر نميتونم توضيح بدم

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم
بله هر کس به نوعی خدا رو صدا میزنه یکی با دعا و مناجات بقیه با نجوا و نیایش و ....

خدا اتگاری با من قهره دست به هرکاری زدم بن بسته😭  

چرا هرکاری میخام نمیشه میگن حتما حکمتی هس واسه من تنها اینجوریه اخه😢ای خدا چقد صدات کردم  فریاد زدم دعا کردم اما چیشد....  😔😔

ما گر ز سر بریده میترسیدیم /در محفل عاشقان نمیرقصیدیم
2706