2733
2734
عنوان

مامان من دلش نمیاد چیزای قدیمی رو بریزه دور

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 114 پست
مامانت تیرماهیه یا ابانیه ؟؟؟این خوصیاته این دوماهه اغلب میبینم توشون خوبه که منم خیلی چیزای عتیقه ...

من تیرم اینجوریم 😀

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن تیر ماهی ن آبانی  مامان و بابام هر دو اینطورن شاید چون یکم سنشون بالاست

خوب دوست دارن خاطرات براشون زنده میشه سعی کن اگه خوشت نمیاد احترام بزاری به سلیقشون و چیزای که واقعا ازردهنده هس براتا نریزی دور جمعشون کنی بزاری یه جای خوب نگهشون دا ی براشون 

❤❤❤❤

من وقتی مامانم خونه نبود دوران مجردی چیزای به درد نخورو  قدیمی رپجمع میکردم میدادم نیازمند

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
اگه جا هست براشون بزار باشه چه اشکالی داره

دقیقا مشکل همینه ک جا نیست 

و خونمون در حال ترکیدنه تقریبا 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2738
ن بابا میگه همینا رو الان قیمت کن ببین چنده میگه براشون اونموقع ها پول دادم میفهمی پووووول😑😂

مامان منم نگه میداره مخصوصا بشقاب ملامین قدیمی یه کمد داره مخصوص وسایل قدیمیش ، دست بهشون بزنیم اتیشمون میزنه

مامانت تیرماهیه یا ابانیه ؟؟؟این خوصیاته این دوماهه اغلب میبینم توشون خوبه که منم خیلی چیزای عتیقه ...

وا چه ربطی داره به تیر ماهی من استاد اینم که چیزای قدیمی خراب کهنه داغون شوت کنم از خونه بیرون 

2706